Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 es fel honapos babam nem...

3 es fel honapos babam nem akar rendesen szopizni, vagy kapkodja a fejet, vagy ha szopizik is teljesen leiizad es erolkodik. Teljesen tanacstalan vagyok mi baja lehet? Koszi a valaszt

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszel mostanában valami újat amit eddig nem?nem méred az ő súlyát,hátha kevesebb a tejcid és emiatt erölködik,h többhöz jusson!nem kakil evés közben?hátha valamelyik válaszban rejlik a dolog
2009. okt. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapott cumit,cumisüveget?Mert ezek megzavarhatják a szopási teknikáját.

Nem voltatok betegek mostanában,fájhat szopi közben a torka,füle.Igazából most ezek jutottak eszembe.Remélem mindn rendbe jön.

2009. okt. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt pár napja. 2 napig tartott és minden visszaállt a régi kerékvágásba. Amire még én gondoltam: nálunk 1 fokkal melegebb van most a szobában mint szokott (távfűtés) és talán szomjasabb, így kéri a másik cicit az előtej miatt. EGyébként én ilyenkor átteszem a másik cicimre, ott is szopik egy ideig rendesen, utána kezdődik a cici rángatás, fejrángatás. Ha még nem evett eleget, megint vissza az első cicire.
2009. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk is ez volt,(most 4hónapos),de mind a két ciciből szopizik .azóta nincs semmi gond.Szerintem,csak lusták szívni,mikor már kevesebb van benne.Addig míg nem sír evés után,addig tuti nincs semmi baja.
2009. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!