Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » S. O. S! Mivel érveljek, hogy...

S. O. S! Mivel érveljek, hogy apa eljöjjön velem egy koncertre, ahol olyan zenét játszanak, amit azért ő is meghallgat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 15:56
 1/9 Nememlékszem ***** válasza:
100%
Az attól függ, miért nem akar elmenni.
2013. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2500 a jegy,szóval nem tízezer vagy mit tudom én.Ideje lenne rá,mert hétvégén van,este és 2 órás csak...szóval nem egy hosszú idő.Légyszi segítsetek,nekem ez nagyon fontos.
2013. nov. 8. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hízelegd körül, az apák szíve lágy a lányukkal szemben. :-)))
2013. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel hogy megveszed az ő jegyét is, hátha:-)
2013. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. A saját apámból kiindulva talán az, hogy nem hagyod békén, amíg bele nem megy. Az enyém például olyan, hogy tudom, hogy nagyon szeret, de körbehízeleghetném 125x, akkor sem jönne el velem koncertre. Esetleg anyudat nem tudod megfűzni? Lehet, hogy ha ő is menne, könnyebben kapható lenne rá apukád.
2013. nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! (:

A hízelgés nála sajnos nem jön be egyáltalán.Mivel még tanulok,jelenleg nincs annyi pénzem,hogy megvegyem az övét is.Anyukám meg már majdnem egy évtizede nem él,szóval ez is kilőve.Így marad az,hogy addig kérlelem,amíg talán bele nem megy. (;

Esetleg még ötlet?:P

2013. nov. 8. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha már elég idős vagy hozzá és ennyire akarsz menni akkor kérd meg a barátaidat,hogy kísérjenek el.

Ha apukás programra vágysz akkor pedig olyat keress amihez győzködni sem kell és szívesen belemegy már az első felvetésnél.

2013. nov. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress a neten olyan számokat amit ő is kedvel és nézesd meg vele, hogy ilyenek is lesznek.
2013. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen koncert? :)
2013. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!