Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ruhába menjek diákmunka...

Milyen ruhába menjek diákmunka állásinterjúra?

Figyelt kérdés
19/F vagyok.

2013. nov. 11. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mi lesz a munka? mert azért az sem mindegy.

De alapvetően: tiszta, igényes kinézetre törekedj, és ne ess túlzásokba. Egy normális farmer megteszi (ne extravagáns, szegecses, szakadt, s*ggközépig lógó vagy ultramenő, hanem egy klasszikusabb darab), hozzá egy vasalt pólóing mondjuk. Ebbe senki nem köthet bele.

A cipőd és kabátod is legyen tiszta, kezed-körmeid rendezettek. Lehetőleg ne szívj el előtte egy tonna cigit, vagy ha mégis, akkor moss kezet jó alaposan és szájvíz vagy rágó kötelező, mielőtt bemégy az interjúra. Illatszereket csak mértékkel, ne húzz kondenzcsíkot...


nyugi :) menni fog!

2013. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attólfügg, milyen meló. De az első válaszoló nagyjából jól összefoglalta. :)

Tényleg fontos, hogy tisztán menj. Úgy értem moss hajat, vágd le a körmeidet (szerintem ezek alap dolgok, de egyes emberek ezeket elfelejtik), borotválkozz meg stb stb.

A ruhád legyen igényes. De ez az állástól függ.. Vegyél fel tiszta, vasalt inget egy normális farmerral mondjuk. És ha lehet ne a kedvenc-két-éve-meg-van tornacsukádat vedd fel.

Plusz ami nagyon fontos, hogy ne ömöljön rád a dezodor/parfümös doboz. Nem csajozni mész. A kevesebb néha több!

Hajráá :)

2013. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!