Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ért már kellemetlen dolog...

Ért már kellemetlen dolog diákmunka során? Elmeséled?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát promóciós munkánál rám se néztek, kb. mintha megsértette volna őket, hogy hozzájuk szólok (vevőkártyát értékesítettem boltban.
2013. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem is egyszer.


Leltáros meló a tescoban: megkérdezték tőlem, tudok-e számolni. Ez elég kellemetlenül érintett.


Büfés kisegítő is voltam egy élményfürdőben: itt a munkatársak terrorizáltak (az egyik nőci közölte hogy feldugja a s*ggembe a napernyőt és kinyitja, felnyalatja velem a padlót, a büfésoron 3 kassza működött és ott hagytak engem egyedül amíg telefonáltak, nem engedtek leülni sem, bármit kérdeztem kiröhögtek és szemétkedtek) és a főnök szexuálisan zaklatott (olyat is kérdezett többek között, hogy lenyelem-e és egyéb "finomságok"). Feljelentést nem tehettem, nem volt semmilyen bizonyítékom a történtekre, de mondanom sem kell, hogy az volt az első és utolsó munkanapom ott. Nem is igazán értettem az egész szituációt, mert nem vagyok csökkent értelmi képességű. Életemben nem kezeltem még pénztárgépet, megkértem a csajt, hogy mutassa meg, hogy kell, de csak húzta a száját, semmiben nem volt partner.


Hirtelen több sztori nem jut eszembe.


22L

2013. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyárban voltam, a sorról lejövő cuccokat kellett ellenőriznem (csomagolás, tintasugár, súly) és bedobozolnom.

A nap vége felé egyszercsak visszaküldtek 2 raklapnyi cuccot, mert kiderült, hogy nem volt rajtuk tintasugár (kis dobozos cuccok voltak, így ez kb. 2*4000 db-ot jelentett - ezekre egyenként kellett tintasugarat rakni). Kaptam az áldást rendesen, de a sorkezelő még jobban, majdnem ki is rúgták, mert neki is figyelnie kellett volna. Nem győztem bocsánatot kérni, aminek az lett az eredménye, hogy rám már nem is haragudtak annyira.

2 évvel később ugyanott dolgoztam, és ezt a történetet visszahallottam - ezt a példát hozzák a diákoknak, hogy nagyon figyeljenek. Rám nem emlékeztek, szerencsére. :)

Azóta is szégyenlem magam, de azóta mindig jobban odafigyelek, bárhol is dolgozom! Jó tanulópénz volt.

2013. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából ez önkéntes jellegű volt semmi pénzért, de amikor egy menhelyen melózgattam egyik nap odaszólt a recepciós, hogy az Anci ma beteg, ezért nekem kell elvinni a 8.,9.,10. és 11. ketrec kutyáit sétálni. A nevüket a mai napig tudom: Kása, Dzseki, Manci és Frédi. Én persze elvállaltam, örültem az új kihívásnak, csak ugye ezeket a kutyákat én még előtte nem láttam soha. Egy kuvasz, egy német juhász-keverék, egy labrador és egy vizsla, bár ebben az utolsóban nem vagyok már biztos, szóval elég komoly felhozatal, már úgy erő-ügyileg, namind1. Egy kört akartam menni velük a városban, igen ám, de úgy félúton szembe jött velünk egy öreg hapsi és a foxija. Mivel ezek az őrültek ha új kutyát látnak beindulnak, mint Popey a spenótra, elkezdett húzni az összes. Hirtelen akkorát rántottak rajtam egyszerre, hogy szó szerint kiugrott a vállam. De van tovább is. A tata foxija elkezdett rohanni, persze póráz nélkül vitte az öreg nagyon szabályosan, a többiek meg mentek utána. Alig tudtam összeszedni őket. Elvileg egy bú 1 órás utat terveztem, csakhogy abból lett két és fél is. Mikor visszavittem őket, természetesen csupa dzsuva volt az összes észrevettem, hogy berögzült a karom. Annyira el voltam foglalva az állatkák begyűjtésével, hogy el is feledkeztem róla, pedig állatira fájt. Szóval irány a sebészet, ahol egy szimpatikusnak nem mondható doki visszaroppantotta a karom, nagyon kellemes volt. Azóta, ha kutyát kell sétáltatni én mopsznál nagyobbat nem vállalok.
2013. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyárban csavarhúzókat kellett préselni és utána lemérni. Egy bácsika hozta a félkész csavarhúzókat, ó magyarázta, hogy pontosan mit kell csinálni és figyelmeztetett, hogy pontosan mérjek. Én tettem is a dolgom, mikor 5 óra után odajött hozzám egy ottdolgozó nő (akinek egyébként teljesen más feladata volt), hogy lassú vagyok, mert a fiúk akik előttem csinálták, ők ugyanennyi idő alatt a dupláját csinálták meg. El nem tudtam képzelni hogyan, elvégre nem lazsáltam közben. Mondom a nőnek, hogy mutassa már meg, hogy a fiúk hogy csinálják. Kiderült, hogy ők az utolsó lépést a mérést kihagyták. Hát jó, én is elkezdtem a példájukat követni. Ekkor visszajött az öreg és figyelmeztetett, hogy mérjek minden darabnál. -.- Aznap este felhívtak, hogy az ottdolgozók mondták, hogy lassú vagyok és ne jöjjek következő héten.


Voltam árufeltöltő is, akkor az tett be, hogy mikor szünet nélkül güriztem, kajálni, megpihenni nem lehetett, és a 10. óra után még velem takarítatták fel az üzletet.

Volt hogy hazaértem este 11-re, másnap meg reggel 6-kor kezdtem. Plusz ha ez nem elég, a dolgozók is rajtam vezették le a stresszt.


Volt hogy a közlekedéssel kapcsolatban kellett az embereket kérdezni. Nem lett volna gond, még a 12 órát is kibírtam volna a hidegben, viszont pont ez a hónap volt olyan, hogy minden második ember fideszes aktivistának nézett és elküldött a p.csába.


Most ennyi jutott az eszembe, jólesett kicsit panaszkodni :D

2013. jún. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!