Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Diákmunka-állásinterjúra...

Diákmunka-állásinterjúra miben menjek?

Figyelt kérdés

Legalább 20 diák lesz egyszerre, közülünk választanak egy teszt alapján. Call centeres meló.

Fekete utcai cipő, sötét farmer, ing elég? És tényleg fontos a karóra? (Szerencsére van, elég drága:D)


2010. szept. 14. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy diáknál még igazán nem fontos, hogy milyen drága, márkás karórában megy. Sőt! Nyilván az az érzetük támad, hogy ez úgysem a te két kezed munkája úgymond.
2010. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
szerintem elég egy csinos ing és egy sötét farmer meg az óra, látják, hogy fiatalos, de mégis picit elegáns és az óra arra utal, hogy pontos vagy. :) remélem segíthettem:)
2010. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajándékba is lehet kapni méregdrága órát!

Én a diákmunka állásinterjúmra elegáns nadrágban és egy aranyszínű ingben mentem, és enyém lett az állás! Abból semmi bajod nem származik, ha elegánsan mész, de az kellemetlen ha mindenki ki lesz öltözve, csak te nem!

Én legalább is ezt javaslom.

Sok sikert!

2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Én a rendes állásinterjúmra farmarban és pólóban mentem, a farmerhez nem illő sportcipővel. De mondjuk ahova én mentem ott a tudás számít inkább, a call centeres melóhoz meg fontos a jó kinézet, szóval igen, amit írtál az teljesen jó.
2010. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem kell Rolex-re gondolni... Ha érdekel, egy jobb mobil ára, viszont nem csak 3 évig jó...

Köszönöm a válaszokat, a biztonság kedvéért felveszek egy öltönyt(az sem volt olcsó:D)

2010. szept. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!