Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már nagyon elegem van! Kiidege...

Már nagyon elegem van! Kiidegel teljesen. Mégis nekem van bűntudatom. (? )

Figyelt kérdés

Az oké, hogy 16 évesen nem enged el anya és apa egy koncertre úgy, hogy oda is vinnének, majd a koncert után rögtön értünk jönnének... Oké, hogy ha megyek házibuliba (2 havonta 1szer kb.) akkor értem jönnek hamar..

De az, hogy nem buszozhatok haza a 13. kerülteből, délután 1-kor, az már ku.vára felb..z!

Nagyon elegem van!!!

És mikor veszekszem anyával, hogy szánalmas hogy még ennyit sem engednek, nekem csinál bűntudatot. Egyrészt sóhajtozik nagyokat és eljátszta a hattyú halálát, (meg jön a monolog hogy nagyon félt stb.) másrészt azért is rossz, mert nem szeretek vele kiabálni..

De én ezt már nem bírom. Nincs életem! :(

Nagyon kivagyok.. Segítsetek légyszi!


2013. nov. 16. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
öööö, hát nagyon sajnálom...:((( szerintem nem kicsit tartanak búra alatt..oké, hogy féltenek, na de ennyire? Én 14 évesen 30 kilométerre jártam minden nap suliba busszal, pedig akkor még telefon se volt (vezetékes se nagyon). Istenem, milyen jó idők voltak, sokszor sajnálom a mai kamaszokat mennyire nem tudnak szabadok lenni :( (33N)
2013. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ez szörnyű basszus :(((

Pedig csak két busszal kéne jönnöm az Örsig.. fél óra alatt megjárnám. Ahj... Nem hiszem el.

De már nem fogom ezt sokáig bírni..

2013. nov. 16. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Iskolába hogy jársz?
2013. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bevisznek, haza meg HÉVvel jövök.. De ez kertváros, szóval nem a belvárosba járok.. De ahj :(
2013. nov. 16. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Ó bele ne halj,örülj neki,hogy 2 havonta elengednek bulizni.Ha talán éretten beszélnél vele,nem veszekednél, hisztiznél akkor látná,hogy nem egy pisis vagy,felnőtt ember módjára beszélj vele.Szerintem nem is kell sűrűbben buliznia egy 16 évesnek.
2013. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5: Én kérek elnézést amiért busszal akarok hazajönni Budapestről -megkönnyítve ezzel a szüleim dolgát. 16 évesen... OMG.hajnalba jár haza

És nem is az, hogy többet szeretnék bulizni.. De basszus. Más velem egykorú hajnalra jár haza, egyedül..

Nagyon szorosan fognak engem. És bebeszélik nekem hogy veszélyes a világ stb stb. és ennek hatására már akkor is stresszelek mikor egy picit is idegen, új dolgokkal kerülök szembe.. Ez így nem helyes. :(

2013. nov. 17. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd már a másik mondatot is.beszélj vele felnőtt ember módjára hiszti és veszekedés nélkül,kössetek kompromisszumot,hidd el a szülők másként fognak rád nézni ha nem egy hisztis kislányként viselkedsz.
2013. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most hülyének nézel vagy azt hiszed nem tudok olvasni? :D

Szerinted rögtön kiabálva kommunikálok a szüleimmel, vagy mi? Nem szokásom hisztizni.. Rohadtul nem megyek vele semmire.

Egyszerűen a stressz meg az ideg így jön ki, hogy felemelem a hangom.

2013. nov. 18. 19:28
 9/9 anonim ***** válasza:
15 vagyok és még egy házibuliba se mehetek el.Szóval te szerencsés vagy még hidd el
2013. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!