Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Apám teljesen kiakadt, mit...

Apám teljesen kiakadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elmondtam nekik, hogy jobban bejönnek a fiús dolgok. Férfi tusfürdők, férfi ruhák, videojátékok és rövidebb hajat szeretnék. 15 éves lány vagyok. Erre teljesen kiakadtak a szüleim, hogy "legyek normális lány és szeressem a lányos dolgokat". Mit kéne mondanom nekik, hogy megértsék, nem változtatott semmin az, hogy jobban szeretem a fiús dolgokat, mint a lányosokat?
2013. aug. 29. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ne foglalkozz az ilyen téren alkotott véleményükkel. Hallgasd meg az álláspontjukat, de csak olyan témákban, amelyekhez közük van. Ez így csúnyán hangzik, de abba egyáltalán semmi beleszólásuk nincsen, hogy te a fiús vagy a lányos dolgokat kedveled. A hajadat sem valami felnyírt tüsire akarod megváltoztatni, csak szimplán kicsit rövidebbre, így ebbe sem érzem, hogy korrekt lenne belekötniük.
2013. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
engem már azért is piszkáltak, hogy gitározni akartam (azóta se tudok.. hála nekik) és hogy motorozok xD
2013. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Lezbi vagy? Vagy transzveztita? Mert nagyon úgy tűnik tuti,hogy ezért akadtak ki a szüleid.
2013. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi is azert szereti a ferfi tusfurdot meg a videojatekokat...logikus.. Am ne tegyel semmit, szard le, nekem is van ilyen lanybaratom es hidd el imadni fognak a fiuk:)
2013. aug. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Valami nem okè veled, a videòjàtèkkal nincs gond, èn is fiùsabb voltam kiskoromban de 15èvesen màr nem, szerintem nem àrtana egy pszichològus.
2013. aug. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
férfi tusfürdőt/ ruhát is szeretnél hordani/ vagy csak bejön a tusfürdőnek az illata, és a ruha formája?-mert nem mindegy! rövid hajam van, imádom a férfi tusfürdők illatát, és nagyon bírom a srácokon a tapadós gatyát, és a tornacsuka kombót. az érzésed szerintem majd "elmúlik".:)
2013. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 hulyesegeket beszel! A videojatek nem korfuggo!!!
2013. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az még önnmagában nem baj, ha fiús lány vagy. Nem muszáj szeretni a tipikus lányos dolgokat. De ha tényleg férfi tusfürdőt használsz és férfi ruhákat veszel föl az már egy pici fura. A női ruhák között is vannak fiúsabb dolgok is, a rövid hajjal, videojátékkal sincs probléma. Szerintem ez az eset olyan, mintha egy srác venne föl női ruhákat, női illatokat használna.

Amúgy a szüleid látják, hogy nem váltál leszbivé, akkor szerintem el fogják fogadni, hogy ilyen a stílusod. :)

2013. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es te valamit félreértelmeztél, 5 ös vagyok és épp azt írtam a videójátékkal nincs gond,és azzal sem ha fiús egy lány,de férfi ruhát hordani férfi tusfürdőt használni nem normális semmilyen életkorban egy lánynál
2013. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod h azt hord? Azt mondta az tetszik neki, én sztem kb póló+farmer kombóra gondolt mint "férfi ruha" a férfi tusfürdőnek meg lehet tetszik neki a szaga, nem biztos h rögtön transzi:D
2013. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!