Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ha ti megtalálnátok...

Kamaszok! Ha ti megtalálnátok véletlenul a tanárotok által adott dolgozatoknak a megoldókulcsát, akkor megosztanátok másokkal, vagy ezt eltitkolnátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 22:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Ha mar megirtam akkor igen mert akkor az nem oszt nem szoroz

de ha meg a dolgozat elott allnek akkor esetleg a legjobb baratnomnek mert minel tobb ember tudja annal nagyobb a lebukas eselye Igy meg egy potya otosod lesz:))

2013. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztanám meg,nekem sem segített és nem is segítene senki.Ezeken az osztálytársaimon én nem akarok segíteni,rengeteget bántottak.

A régi osztályomban(általános) is bántottak,de ott odaadtam volna a megoldókulcsot,mert amúgy lelkileg nem sérültem attól,hogy párszor szekáltak.Csak az volt rossz,amikor néha ütötték a fejemet.

17/L

2013. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már nem vagyok kamasz, de 15-20éve nekünk volt olyan tárgyunk, amiknek tanári könyvből kaptuk a dolgozatát. Volt olyan osztálytársam, akinek megvolt a tanári könyv. Az egész osztály a megoldást magolta.

Olyan is volt, h tudtuk, h a másik osztály már megírta a dogát, és mi meg tőlük kérdeztük a kérdéseket, vagy épp mi mondtuk el nekik.


Nehéz kérdést tettél amúgy fel. 20éve nem gondolkodtunk ezen. Most talán csak csendben örülnék.

2013. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig megosztottuk ezeket egymassal gimiben is,fosulin is.Az mar mas kerdes,hogy szinten nem vagyok kamasz,en is 10-15 ev tavlatabol beszelek:)
2013. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
valszeg csendben örülnék, esetleg visszaadnám a tanárnak - ha amúgy jó fej és bírjuk egymás tiszteletét... (no ez tán 3 pedagógus volt egész életemben)
2013. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
En 7-ben voltam ilyen helyzetben es mindenkivel megosztottam. Kesobb gimiben a matekot sugtam mindenkinek, vagy csereltunk egy lapot hogy lemasoljak rolam. A matek es a foldrajz erettsegit is lesugtam a fel teremnek es mindket tanar eszrevette a javitasnal, hogy az en kezem van a dologban. Talan jobb lett volna, ha nem teszem, mert akkor kiemelkedett volna a munkam a tobbieke kozul es a tanarok se neztek volna olyan szurosan, hogy miert is tettem. Tapasztalatokkal a hatam mogott azt mondom, hogy vagy senkinek ne szolj, a legeslegjobbnak se, vagy mindenkinek mutasd meg. Ha par embernek szolsz, akkor elobb-utobb masok fele is elterjed es akkor te leszel a rossz, mert nem mondtad el mindenkinek. Ha mar barki tud rola, akkor mondd el mindenkinek, de ha meg senki nem tud rola, akkor tartsd meg magadnak.
2013. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkivel nem osztanám meg, csak azokkal akikben megbízom, meg akik szintén szoktak segíteni nekem. Amúgy sem érdekel mindenkit a suli, szóval még ha odaadnám a megoldókulcsot, a fél osztály akkor is egyest írna. :D
2013. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megosztanám az osztályommal. Annyira már ismerem őket, hogy a saját érdekükben hallgatnának a dologról. :D

15/L

2013. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert minél többen tudják, annál nagyobb a sansz, hogy valakinek eljár a szája.
2013. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert 31-en vagyunk, és ha mindenki 4-es 5-öst kapna, egy mondjuk nehezebb dogánál, akkor a tanár lekapcsolna minket, és újraírnánk. Valószínűleg az is kitudódna, hogy én adtam oda mindenkinek.

Ha megadnám a legjobb barátnőimnek, egy-két embernek ők is továbbadnák.

Szóval lehet, hogy megtartanám magamnak. Bár nálunk az ilyesmik valahogy mindig körbejárnak.

Általánosban különben többször volt ilyen, ott ezen nem is gondolkodtam, csak bescanneltem, és felraktam a facebookos csoportunkba. :))

2013. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!