Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nekem már volt 2 inszemem...

Ha nekem már volt 2 inszemem és 3 lombik beültetésem, de mind fizetős helyen volt, jár még a tb által támogatott 6 inszem és 5 beültetés?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Tehát az egész beavatkozást fizetted? Igen akkor jár a 6+5
2013. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha fizetted a beavatkozásokat, akkor igen. De a tény, hogy magánintézményben voltál, nem jelenti azt, hogy nem tb-re ment, tehát ha csak a gyógyszereket kellett fizetned a lombikhoz, akkor abból már csak 2 maradt.

2013. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mennyibe kerül???
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Mi két intézetben is járunk az 5 és fél év alatt, és mindent mi fizettünk, konzultációkat, beavatkozásokat, gyógyszereket, MINDENT. Így akkor ezek szerint jár nekem a max tb., ugye? Eddig kb. 4 millát fizettünk ki összesen, bár ez csak nagyjábóli számolás. Kérdeztétek, mennyibe kerül. Minek az árára vagytok kíváncsiak? Vannak gyógyszerek, amiből 100 szem 57 Ft, és van 1 db injekció 29.900 Ft-ért. A beavatkozások 50-60.000 Ft-tól 450.000 Ft-ig voltak.
2013. nov. 13. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is először magánban voltam 3on, de kiderült, hogy az alapbajom nem kezelték és tök felesleges volt. Mi a gond nálatok?
2013. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Senki nem tudta megmondani, hogy mi a baj... Ill. az inzulinom magas volt pár terheléses laboron, de ezen kívül SEMMI bajt nem tudtak mondani... Végigcsináltunk minden vizsgálatot mindketten a férjemmel, nekem csináltam méhtükrözést is a szokásos vizsgálatokon kívül, és a lombikoknál is mindent megpróbáltak (ICSI, két fajta hormonnal való stimuláció, egy balsztociszta tenyésztés is volt, amit csak lehet) Egy ötödik orvos egy harmadik helyre küldött, hogy hátha ez segít, itt a megtermékenyültek között nézték volna meg, hogy melyik életképes, de ez 1. plusz 300e Ft lett volna a 4-500e-en felül, 2. nem minden ciklusban lehet megcsinálni, csak kb. 10-ből 3-ban (=10X fizess ki 6-700e Ft-ot, míg 3-ban esetleg meg tudják csinálni), és emberileg nagyon gáz volt. Bár lehet, hogy már mi voltunk nagyon kiakadva lelkileg, mire ide jutottunk... Most kihagytunk 1,5 évet, úgy gondoltuk, elmegyünk a Jánosba, ott a tb fizeti, aztán meglátjuk. Ha nem megy, eladjuk a bababútorokat, ruhácskákat, és a gyerekszoba dolgozó lesz... Nálatok mi a baj? Hol tartotok? Tudok valamiben segíteni...?
2013. nov. 14. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

És a magas inzulinod kezelik, tartod az inzulinrezisztens diétát?

Nálunk azospermia miatt kellett lombik. Mi már nem megyünk többet.

2013. nov. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Sajnos az IR önmagában elég lehet a megtapadás megakadályozásához. :-(

Én is így jártam, 5 beültetésből semmi. :-(

2013. nov. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, sajnos tudom, milyen rossz ez... Az az érdekes, hogy nekem a cukrommal semmi bajom nincs, de az inzulinom elég magas volt (150 meg 160), és ezt 60-70-nél lejjebb SEMMIVEL nem tudták lenyomni. Merckforminból 4 félét próbáltunk, amitől xarul voltam, azt összetörve is próbáltuk, még 2 másik hasonló hatású gyógyszer, és egy külföldről behozott injekciót is, de nem ment lejjebb, végül én mondtam, hogy elég volt. Ami nekem nem fér a fejembe, hogy ismerek olyanokat, akikkel együtt kezdtünk valamelyik meddőségi centrumban és sokkal rosszabb inzulin értéknél már boldog anyukák, 100-as inzulinnal 44 évesen 1 kisfiú, 100-nál magasabb inzulinnal inszemből 2 kisfiú, 40 évesen 90-es inzulinnal egy kislány és most várják a másodikat, valszleg kisfiút. Szóval nem értem... De majd csak lesz valami :) Neked is őszintén ezt kívánom! :)
2013. nov. 15. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!