Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire szívesen...

Kamaszok, mennyire szívesen beszélgetnétek egy sokak által utált iskolatársatokkal az ismerőseitek szeme láttára?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az iskolában, ha lenne egy évfolyamtársatok mondjuk, akiket sokan utálnak valamiért, vagy valami pletyka terjeng róla, de nektek nem lenne vele semmi bajotok és hajlandóak lennétek vele beszélgetni, akkor mennyire zavarna, hogy ha látnák azt mások is, hogy azzal az utált emberrel beszéltek? Nem félnétek attól, hogy emiatt titeket is megutálnak páran?
2013. febr. 23. 16:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Engem az ilyen dolgok annyira hidegen hagynak, ha én birom szivesen bárhol, bármikor, bárki szeme látttára beszélnék az illetővel, nem félnék tőle, a baátaim nem utálnának meg, a többi meg kit érdekel ?! most párral több vagy kevesebb
2013. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én már nem vok éppen kamasz, de engem is kvára nem érdekelt h ki mit mond v gondol, had döntsem már el h kivel állok szóba és kivel nem. kicsit más téma, de mikor 9.be mentem új osztály ismeretlen arcok stb volt egy csaj akivel senki nem állt szóba mert iszonyat nagydarab volt, senki nem ült mellette,lenézték minden, elkezdtem vele dumálgatni, szegény elég zárkózott volt eleinte aztán valahogy mki megszerette. azóta is ő az egyik legjobb bnőm :)
2013. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha egy fikarcnyit sem érdekelt az ilyesmi és a pletykák meg még úgy sem! Ha ilyen szitu miatt "utálnának meg" páran, egyből le tudnám szűrni, mennyire felszínesek... és épp ezért nem érdekelne a véleményük és nem erőltetném tovább a velük való spanolást.
2013. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok már kamasz (27N) de én pont az az illető voltam akit mindenki utált.olyan osztályba jártam ahol rajtam kívűl mindenki jó módu volt és bizony engem lenéztek amiért nem vittem magammal édességet meg üdítőt és nem voltak szép ruháim,nyári szünetben meg nem mentünk nyaralni és év elején mindenki beszámolt,engem meg kigúnyoltak mert semmiről nem volt beszámolni valóm. az egyik osztálytársam egy házzal lakott arréb tőlünk.megkérdeztem tőle hogy haza mehetek-e vele hiszen úgyis szinte egymás mellett lakunk. az volt a válasz hogy nem mert meglátják a többiek :( nem is kell mondanom mennyire rossz érzés volt :(
2013. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekelne h mások mit gondolnak. Ha valaki ezért megutál azzal nem is érdemes foglalkozni. Már voltam ilyen helyzetben és sz@rtam mások véleményére.
2013. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szívlelt a "menő" osztálytársak nagyrésze legalábbis azt gondolták magukról,mert volt saját véleményem nem cigiztem,drogoztam egyátalán,nem ittam nem pasiztam 13-14 évesen.Az iskolatársaim körül nagyon sokan kedveltek plusz a sulin kívül.Csak mert nem voltam tipikus tucat tini azért nem szerettek.Aztán később nagyrészük érettebb lett és barátkozott velem és megkedveltek mert megismertek.És ha valakit a többség utált direkt megismertem,és sokszor kiderült mennyire jó fej,csak azért utálják,mert ő sem egy birka aki megy a többi után.
2013. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom, hogy egy szar ember vagyok és igenis kényelmetlenül érzem magam ha mások elítélnek azért mert xy-al beszélek.
2013. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy kivel beszélgetsz. Ha valakit kedvelek, akit más nem, nem érdekel, hogy ki látja, hogy beszélgetünk. Sosem utálnék meg senkit ok nélkül csak azért, mert más nem szereti! Ez elég primitív gondolkodás.
2013. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és már nem kamasz.
2013. febr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az előző 2 válasz írója vagyok. Ha egy barátod megutálna azért, mert egy olyan emberrel beszélgetsz, akit ő nem kedvel, az nem barát!!!
2013. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!