Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem sikerült? Megint...

Miért nem sikerült? Megint kudarcot vallottam! Hiába minden igyekezet, tökéletes hormon vizsgálat, doki által felírt Inofolic por!

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen vizsgálatok voltak eddig? átjárhatósági? terheléses inzulin? AMH hormon ellenörzés?
2013. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pár hónapja orvost váltottam!

Teljes hormon vizsgálat,egy meglévő méhszájseb lefagyasztása ami gátolhatta a teherbeesést!

Átjárhatósági még nem volt,azt kb Januárra tervezi a doki,de előbb a páromnak kell menni spermavizsgálatra!

Egy orvosilag bizonyított és elismert Inofolic port szedek,ami segíti a peteérést,a tüszőrepedést és segítene a teherbeesésben!

2013. okt. 31. 10:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A spermakép nagyon fontos dolog, azon sokminden múlhat.

Illetve PCOS, IR vizsgálat, átjárhatósági, ahogy írták.

Sajnos még nem vagytok teljesen kivizsgálva.

2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mióta próbálkoztok?Mióta szeded az inofolic port? Mi 3évig probalkoztunk mire kikonyorogtem az orvostól hogy küldjön el laparoszkopiara.Nagy nehezen elküldött.Ott nem találtak semmit.1hónapig nem elhettunk szexuális életet.Második hónapban elkeztem szedni az inofolicot.Harmadik hónapban már nemjott meg mert sikerült teherbe esnem.Most már 16hetes vagyok.
2013. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül ez az inofolic és hol vettétek?
2013. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az Inofolic port interneten rendeltem,10.500,- ft-ba kerül a 60.tasakos doboz!

Ez az első hónapom hogy szedem a port napi 1.tasakot,napi 2x1-et kellene,de házvásárlásba fogtunk és nincs rá havi 10.500,-om.

Hogy mióta próbálkozunk? 9-10 hónapja!

2013. okt. 31. 14:21
 7/11 anonim válasza:

volt valami problemad pl pco stb?hogy szedted a port?

nekem is ajanlotta a dokim

2013. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok különösebb problémáról!

Amikor dokit váltottam akkor az első vizsgálatkor ajánlotta,csak az előző évek alatt összegyűlt leleteimet tanulmányozta!

2013. nov. 1. 08:57
 9/11 anonim válasza:
èrzel valamit amúgy?segített ez a por?nekem is kell szednem
2013. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is az Inofolic-ot ajánlotta az orvos, azt mondta 3-4 hónap alatt szép eredményeket lehet vele elérni. Nekem is sok a havi 10500 Ft, viszont ezen nem szeretnék spórolni, ha tényleg segít. Napi 2 tasakot mondott az orvos, teherbeesésig.
2013. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!