Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 15éves...

Ti megengednétek a 15éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki 18éves . 1éve leszünk nemsokára együtt nem sokára, és szeretnék nála ott aludni és lefeküdni vele.. 2hónap és 16éves leszek( ha ez számít )

Szerintetek hogy hozzam fel anyának?Ti megengednétek?



2013. nov. 17. 10:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Kevés az infó!

Szüleid mennyire ismerik? Gyakran megfordul nálatok? Kedvelik?


Egyébként ha ismerném a fiút, kedvelném, megbízhatónak tartanám, akkor is hamarabb megengedném, hogy előbb nálunk aludjatok együtt, mint nála.


Ha egyáltalán nem ismerném, akkor pedig végképp nem engedném a lányomnak, hogy ott aludjon.

2013. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
nem
2013. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
Kizárt
2013. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó a kapcsolatod anyuddal, akkor mondd el, hogy szeretnél ott aludni. Talán nagyobb esély lehet, ha a fiú alszik nálatok inkább.
2013. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Mi köze ehhez a szülőnek?

"Ha tiltással nevelsz, hazudni tanítasz."

2013. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Nos én nem engedném meg,hiába az az 1 év bár soknak tűnik,de tulajdonképpen tinikapcsolatban nem sok. 15-16 évesen meg nagyon korai a fiúnál alvás,nem a tinikapcsolatok sajátja az együtt alvás,tehát én a helyedben várnék még egy évet ha akkor is együtt vagytok akkor már szerintem megengedhető,hogy néha együtt aludjatok,de most még nagyon korai.
2013. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Én u.úgy gondolom, mint az 1. válaszoló.
2013. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
nincs az a pénz. 14/L
2013. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem engedném meg, ebben a korban sem a szexnek, sem az együttalvásnak nincs itt az ideje, akármennyi ideje is vannak együtt. Nyilván azt, hogy a lányom lefeküdjön egy fiúval nem tudom megakadályozni, ha ő akarja, de attól még nem gondolom azt, hogy áldásomat is kellene adni rá azzal, hogy megengedem az együttalvást.

Kérdező egyébként sem téged, sem a hozzád hasonló lányokat nem értem miért ennyire sürgős a szex. Miért nem lehet egymást rendesen megismerni, és kivárni, hogy necsak testileg, hanem szellemileg is megérjen rá az ember és a kapcsolat. Fel vagy készülve arra is, ha a védekezésbe hiba csúszik? Azt is tudod, hogy innentől rendszeresen minimum évente nőgyógyászhoz kell járni?

Ezeket azért akármi is lesz, mindenképp beszéld át anyukáddal.

2013. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
lássuk csak... őőőőő, nem?
2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!