Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok, nektek milyen kinézetű...

Lányok, nektek milyen kinézetű fiúk tetszenek legjobban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

A Johnny Depp és Dave Gahan-stílusúak. :)

13/L

2013. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
A sportos, normálisan öltözködő fiúk tetszenek leginkább.
2013. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

legjobban a 185 cm magas,enyhén kigyúrt,fekete hajú,helyes,kék szemű,fehér bőrű srácok;vagy a szintén 185 cm magas,szőkésbarna raszta barna szemű fiúkért rajongok.Piercing,rock zene imádat előny.

(az más kérdés,hogy ez csak egy ideál,nem sok ilyen futkos az utcán,de nekik örülnék a legjobban:D)

2013. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
férfias alakja legyen (ne ilyen csőb.ui, swag,yolo langyigyerek). Kb ennyi az én kikötésem :D
2013. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%

Legyenek érdekes fogai, legyen picit duci, értékelje a hardcore-t, hosszú haj előny, a rasztát imádom de lehet akár egyik oldalon kopasz is, a szín nem érdekel, bár a hidrogénszőke hosszú hajért meghalok, az nagyon jól mutat. Plusz pont, ha cukin szőrös a hasa, nagyon szeretem a hasat, ha kisfiús arca van tokaszakállal és sokat mosolyog.


A barátomnak amúgy érdekes fogai vannak, mindenfelé állnak, túlsúlyos picit, hosszú, fekete haja van, kisfiús arca és a hasa, na azért nagyon odavagyok olyan cuki kis dundus hasaat, úristen, nagyon szép hasa van :333

2013. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Hat en most jovok az alompasimmal. :D

Kulso: Feher, makulatlan bor, magas (nem baj, ha nem, de azert 168 cm-nel legyen magasabb), szep szemek (legjobb, ha kek, de igazabol mindegy), szep fogak, vekony, sportos testalkat, semmi (!) felesleg ne legyen rajta, ne legyen nagyon rovod haja, hanem a normalis, kicsit dus, es jo lenne, ha nem lenne ecsetfeje, de egy minimalis (nagyon minimalis) lehet es legyen jo stilusa. Ne az a mai 'kinaibolmindenszinescuccotmegveszunkesyoloszvegekvagyunk' tipus legyen! :D

Belso:

Hat legyen viszonylag meno a suliban. Legyen kicsit nemtorodom es leszarom tipus, jofej, vicces, humoros legyen, kedves, romantikus is tudjon lenni ha kell, legyek neki fontos, torodjon velem, es hat szeressen.

Szoval ilyen tipikus szepfiuk. :/

Termeszetesen, ilyet meg nem talaltam. :D De utolso evem van az altalanosbol, jovore gimi. Na majd... :D

2013. nov. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Még annyit, hogy írják itt h fehér pasi legyen.Na nekem jöhet a fekete is csak legyen raszta haja. Vagy chatrouletteztem egy olyan pasival, aki valami buenos airesi és olyan cigánybőrszine van de annyira helyes *.* Raszta haja van, egyik oldalon viszont kopasz meg szép arca van és aranyos is :)
2013. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Barna haj, barna vagy kék szem. De tetszett már szőkésbarna pasi, szóval na.xdd A hajszín annyira nem érdekes, de a full szőkék nem jönnek be.

175 cm+. Én 160 cm vagyok, így legyen magasabb 10-15 centivel minimum.

Ha focizik, előny.:D

Az alakja sportos, vékony, kissé izmos legyen, mindenképpen olyan, aki nem esik össze, ha egy szatyrot felemel.xd

Ne nyálazzon,tudjak vele hülyülni, néha lehet romantikus, de nem kell erőltetnie. Ne félénk legyen meg visszahúzódó,hanem jó ha van hírneve a suliban (mármint szinte mindenki bírja)na meg álljon ki értem és magáért is. Legyen humora, ne sértődjön be mindenen.:D


Ez a fiú ideálom. De szerintem az is lehet, hogy egy szőke hajú, kék szemű, teljesen más személyiségű sráccal fogok összejönni. Ki tudja.

2013. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
32%

Barna, hosszabb haj és hatalmas kék szemek. Magas, szálkás(vékony), ne legyen kigyúrt, utálom a kigyúrt férfiakat, visszataszítóak. Egy kis borosta az király, a mellkason lévő szőrt leszámítva nincs bajom a szőrrel sem. Ne legyen tetszelgős újgazdag szépfiú, aki ájfónnal pózol. Szeretem, ha önálló, megteremti magának a pénzt, ha nem is az összeset. Bejönnek az ilyen "bandázós", szabadszellemű lázadó fiúk, akik lazák, őszinték, szexuálisan túlfűtöttek, jófejek, szarnak a világra - tehát akikkel fesztiválokon találkozhatsz. Ezen kívül a kockákat is bírom.

Stílusban - mint már említettem - ne legyen metroszexuális. Tetszik az ilyen sapkás, deszkás stílus, de végül is ez annyira nem lényeges.

Tehát összefoglalva az a legfontosabb, hogy ne akarjon megfelelni senkinek, legyen szabad, és vigyen magával engem is.

2013. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Most miért lettem lepontozva? :o
2013. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!