Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha buszmegállóban,...

Kamaszok, ha buszmegállóban, buszon egy idegen szeretne veletek beszélgetni, hajlandók lennétek vele?

Figyelt kérdés
Valaki olyannal aki veletek kb. hasonló korú, és nem is tűnik bunkónak meg rossz embernek.
2013. nov. 23. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Akkor igen.Városi buszon nehezebben,a vidékin könnyebben.
2013. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Ez attól függ, a helytől, az időtől, meg ilyenek, mikor én buszoztam meg volt a saját ki "körünk" akikkel találkoztunk a buszmelággóba vagy a buszon és azokkal voltunk el. De ha pl. beszélgetnél egy neked szimpi lánnyal / fiúval de a fülébe a fülhallgató vagy épp suli után elege van vagy melóból megy haza este és fáradt akkor nem biztos beszélget veled. És amúgy sok a bunkó pl. pesten, vidéken másabbak az emberek de ott is bennük van a távolságtartás ha még nem láttak vagy idegen vagy.
2013. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

A beszélgetés egy olyan kommunikációs eszköz, ami az egyik legfontosabb kapcsolat a környezetemmel. Valamikor ez volt az egyetlen. Ennél közvetlenebb kapcsolattartási formát nem ismerek. Ha az internet nem lenne, akkor szinte az egyetlen lenne, amiben interaktívan részt lehetne venni. Mióta az interneten tartjuk a kapcsolatot, azóta ezt a kommunikációs formát alig használjuk idegen, ismeretlen emberekkel szemben.


Nagyon sok embernek ez nem is megy, mert meg sem tanulta! Ebben a formában nem lehet hosszú időn keresztül másnak kiadni magunkat, mint amik vagyunk! Ez elrettenti azokat, akik a neten a sokkal szebbik oldalukat mutatják másoknak. Én ma is szóba állok nagyon sok emberrel bárhol, nem csak a buszon, hanem bárhol, ahol megfordulok. Igaz, itt nincs photoshop, meg beállított pozitúra, legalábbis nem olyan mértékben, ahogyan a közösségi oldalakon. A közvetlen és azonnali reakciók is mások, itt nem lehet "trollkodni", mert azonnal megbosszulja magát!


Meg kell újra tanulni beszélgetni, szóban ismerkedni! Meg kell tanulni elfogadhatóan viselkedni, kommunikálni!

2013. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, persze nem személyes dolgokkal, hogy hova megyek, kihez megyek, ilyenek. Ha nem lenen rossz arcú, nem küldeném el. De inkább lennék túlzottan elővigyázatos és tartózkodó.
2013. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, idegenekkel nem állok szóba. Útbaigazítani, időt megmondani bármikor bárkinek, de csevegni biztos, hogy nem állnék le idegenekkel. Akár korombeli, akár nem.
2013. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem inkább az idősebbek szoktak szóba elegyedni, de ameddig várom a buszt, elvagyok velük.
2013. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb korombeli, és szimpinek tűnik akkor igen.
2013. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van kedvem, akkor igen. A beszélgetés jó dolog, sok ismerettel bővülhet a tudásunk, új nézőpontokat ismerhetünk meg.

Amióta napi 55 km-t buszozok kb. több korombelivel is beszélgettem már a buszon. Többnyire csak nagyon átlagos dolgokról beszélgettünk pl. időjárás, suli, tanulás, bulik, de érdekes volt megfigyelni, mások hogyan gondolkoznak stb.

2013. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha alapból szimpatikusnak tűnik, és nem vagyok hulla fáradt már akkor igen.
2013. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék, persze. Egy beszélgetéstől senkinek se lesz baja.
2013. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!