Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » CSAJOK! Ti beülnétek idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Ti beülnétek idegen srác autójába, ha megállna a buszmegállóban ahol állsz és leszólítana?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen feltétellel? Pl.: a kocsi márkája, vagy a pasi kinézete vagy a stílusa miatt ülnél be? Kort írjatok.
2011. júl. 16. 13:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
inkább ne ülj be..jobb félni mint megijedni!
2011. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindig is orosz prosti akartam lenni. :S Nem tudom ki az az idióta aki csak úgy beül egy idegen kocsijába.

21/L

2011. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy IDEGEN pasinál számít,hogy hogy néz ki és milyen az autója? Attól,hogy mondjuk drága autója van,már megbízhatóbb (mert pl akkor nem csak simán megerőszakol,de lehet,hogy még át is passzol a maffiózó haverjainak)?
2011. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kassandra Storm: Mondjuk várod a buszt és megáll a pasi a buszmegállóban, kiszáll, odalép hozzád, bemutatkozik, megdicsér, hogy milyen szép vagy és kinyitja neked az anyósülés felőli ajtót. Nem ülnél be mellé? Ha tetszene a pasi vagy maga a kocsi?
2011. júl. 16. 13:59
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem ülnék be mellé! Maximum egy msn-címet kapna tőlem, ha tetszik, de semmi mást. Főleg nem ülnék be mellé, úgy hogy nem is ismerem...
2011. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ülnék be a kocsijába....ha félisten a fickó, aki fuvolaszólamra vonul, miközben a szárnyas kocsijából csak úgy repkednek a tízezresek, mint a konfetti,akkor sem. :D

Nem érezném biztonságban magam.

Kapna egy telefonszámot, ha komolyan akar valamit megkeres, és majd eldöntöm, hogy randizok e vele.

2011. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"Kapna egy telefonszámot, ha komolyan akar valamit megkeres, és majd eldöntöm, hogy randizok e vele."


De ha már megadod a számod, akkor már készen állsz vele a randira, nemde? :-)

2011. júl. 16. 14:15
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Én beülnék, de csak ha sukár lenne a csávó, jó nagy fuxokkal a nyakában meg tűzpiros Ferrari-ja lenne! Ha meg megdícséri a ruhámat meg a szememet, akkor le vagyok kenyerezve, már ugrok is be a kocsiba!! Nekem úgyis mindegy, csak a pénz érdekel, meg a kocsik, az se baj, ha megerőszakol, végülis úgyis lefeküdtem már a fél várossal, mit számít ez már... A kúráshoz legalább értek! Máshoz nemigazán, 70-es IQ-val elég nehéz... :S:S
2011. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Egy unokatesóm a kérdésben szereplő szituációban szedett fel egy nagyon szép és csinos csajt és több hónapig jártak is. Annyival kiegészítve, hogy amikor bemutatkozott, kezet is csókolt a csajnak.
2011. júl. 16. 14:18
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen de elmenni egy randira egy nyilvános, biztonságos helyre, egészen más, mint beülni a kocsijába, amivel elvihet bárhova, bármit tehet velem. Ott ha nem tetszik a dolog, fogom magam és lelépek, míg az autójából nem ugorhatok ki. :S
2011. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!