Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti mit szólnátok...

Szülők, Ti mit szólnátok hozzá, ha a 15 éves, elsős gimis lányotok összejönne egy 18 éves sráccal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez miért baj? Teljesen normális ennyi korkülömbség és ha rendes, akkor nem fog olyat akarni, amit a lány nemszeretne megadni, ha meg egy jolószvegpáwa paraszt, akkor ha 15 éves a fiú is csak szexre kell a csaj.
2013. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
egy 15évesnek még nem hiszem,hogy pasizni kéne..én nem engedném neki,mert nem hagynám hogy felnőtt korára elzűlljön..csinálj amit akarsz
2013. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát, elsősorban kétségbeesnék, ugyanis egy 15 éves lánynak mások az igényei, mint egy 18 éves fiúnak.


Viszont semmiképpen nem tiltanám neki, hiszen én is tudom, a tiltott gyümölcs édesebb...


Viszont mindenképpen ragaszkodnék hozzá, hogy megismerjem a fiút, és megpróbálnék bízni a lányomban, ill. hogy úgy neveltem, hogy semmi olyat nem tesz, amit ő nem akar...

2013. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pokahontas válasza:
80%

Hát először is nyelnék egyet..:)) aztán kérdezgetném a lányom, hogy meséljen róla, ki ő mi ő, mit érez iránta és ebből már tudnék valamit következtetni..attól függ mit mondana..


És ha ez tartana, mondanám, hogy mutassa be, látni szeretném.


Elmondanám mire jó ha oda figyel, aztán fogalmam sincs mit tennék, ez attól függ hogy ők hogyan élnék meg a kapcsolatot, merre haladna. Ha valóban szeretik egymást az jó, örvendenék..

2013. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal értelmes lányom lesz,ha lesz,é mindent megteszek azért,hogy jól neveljem,jól legyen a kapcsolatunk,és normális értékrendje alakuljon ki.nem aggódnék,mert tudnám,van annyi esze,hogy hiába szerelmes nem veszíti el a fejét és vár a szexszel még 1-1,5 évet legalább,és,hogy rendes,normális sráccal jön össze.
2013. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3 év nem olyan vészesen sok, hogyha a lányom elmondja, hogy együtt vannak, akkor én ezen rögtön kiakadjak.


Másrészt pedig több fiú ismerősöm is van, aki simán várnak hónapokat egy lányra, sőt olyan fiú ismerősöm is van, akiről biztosan tudom, hogy még szűz. Tehát nem kell rögtön azt mondani, hogy egy 18 éves fiúnak már nagy igénye van a szexre, mert még ha van is igénye rá, vannak, akik tiszteletben tartva párjukat, várnak rá.


Tiltani nem tiltanám, mert azzal csak ártok. Megkérném a lányomat, hogy meséljen a fiúról és mutassa be nekem. Meghívnám egyszer vacsorára, ahol nyugodtan megismerhetjük egymást, lehet egy kicsit beszélgetni. Utána pedig beszélgetnék a lányommal, elmondanám neki, hogy mit gondolok a fiúról, milyen érzéseim vannak vele kapcsolatban.

A lányommal, még így a konkrét helyzetben beszélgetnék a felelősségteljes szexuális életről, a védekezés fontosságáról és arról, hogy milyen fontos, hogy figyeljenek egymásra.


Megakadályozni úgy sem tudom, hogy lefeküdjön a fiúval, viszont annak érdekében sokat tehetek, hogy legalább felelősségteljesen tegyék majd meg.

2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szülő de velem pont ez történt :D

Az enyémeket nem zavarta, mivel bemutattam nekik a fiút elnyerte a tetszésüket és ha nem így lett volna akkor se nagyon tehette volna ellene semmit. Jobb az ilyet elfogadni már ha normális a srác vagy előfordulhat ,hogy ellened fordul a lányod, a szerelem kicsit elviszi az ember eszét. ( szerencsére nem fajultak odáig a dolgaim :) ) Mi a brátommal márciusban leszünk két éve együtt, ha szeretik egymást és nem erőltetnek semmi akkor semmi probléma nincs ezzel, sőtt... Azok fiúk akik a lányoddal egyidősek még mind kölykök ( tisztelet a kivételnek) mind, gyerekes nem lehet velük beszélgetni normálisan és nem is lehet rájuk annyira számítani mint azt egy lány vagy anya elvárná.

2013. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben helyzetben vagyok, 15 éves lányként egy 18 éves fiúval járok. Anyának a kezdetektől fogva elmeséltem mindent, így nem volt semmi meglepetés, mikor összejöttünk, nem is lettem leszidva, eltiltva, meg semmi.

Bíznak bennem a szüleim, tudják hogy nem vagyok egy elveszett gyerek, és mindent megbeszélünk, szóval nálunk működik a dolog. :)

2013. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A korkülönbség az még haggyán de az hogy ki mit akar a másiktol

Huhuuu necces

17 és 20 :) ez már jobb lenne :)

2013. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én azon a véleményem vagyok, hogy ha egy szülő tilt valamit, akkor hazugságra nevel. de ha nincs mit rejtegetni, akkor ne is tedd, mert csak gyanakvásra adsz okot. szülőként bízni kell. amit te megtehetsz, hogy megmutatod őt.
2013. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!