Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha szakítás után a párotok összejönne egy vele azonos neművel? "meleggé válna" kiderülne, hogy biszex. Vagy bármi okból?

Figyelt kérdés

tehát, ha mondjuk szakítanátok a fiúddal, és összejönne egy másik pasival?

(úgy, hogy előtte nem tudtad, hogy biszex) És u.ez fordítva?

Csak kíváncsi vagyok, nem kell lehurrogni:)


2009. okt. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Emos a csávó?
2009. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem az én fiúm. Amúgy nem is emos gyűlöli őket:d Csak most valamiért eszembe jutott ez a kérdés, kíváncsi vagyok. :)
2009. okt. 20. 19:28
 3/6 A kérdező kommentje:
meg nem rá vonatkozólag mert ő 100%is hetero, akárcsak én. Sőt, nekem kifordul a gyomrom a buzíktól. A leszbiktől még nem ... Ő is így van ezzel. Ez csak amolyan elméleti kérdés, vagy ha volt ilyen tapasztalata valakinek, elmesélhetné érdekel hogy az milyen lehet, lehet e féltékenynek lenni, vagy ilyesmi:D
2009. okt. 20. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
hát velem ez már megtörtént. én hónapokig kiröhögtem a srácot, hogy jaj ugyanmár hagyd már abba, mert előtte is és azóta is nagyon jó barátok voltunk, vagyunk, aztán mikor rádöbbentem hogy valóban meleg, akkor egy hétig kicsit depressziós voltam. aztán hozzászoktam a gondolathoz.
2009. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen nehéz kérdés. Nálunk pont igy történt.Lány vagyok. A férjem megcsalt ezért kiraktam, később megtaláltam egy társkereső oldalon ahol szexpartnert keresett férfit és nőt is. A gyomrom forgott miközben olvastam és megerősített abban hogy helyesen döntöttem. Valószínű nem most akarja előszőr kipróbálni én meg nem tudtam annó miért vagyok beteg odalenn:(
2009. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha már szakítottam vele, mit szóljak?, nem érdekel, undorító, amúgy amikor még jártunk, akkor jöttem rá, hogy b*zi, szóval nem volt nagy a meglepetés
2009. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!