Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok ti meddig bírnátok...

Fiatalok ti meddig bírnátok internet, telefon, filmek, zenék, bulik nélkül az életet?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem mert ha elvennék ezeket tőletek akkor szerintem az nem aratna túl nagy sikert.

Én max napokra tippelnék nem többre.


Köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 30. 20:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Internetfüggő vagyok, tehát olyan 3-4 nap után már haldokolnék.

Ugyan ez van a filmekkel is, főleg ha az animéket is beleveszed.

Zene nélkül ellenék, bulizni meg havonta egyszer-kétszer járok csak, tehát kibírnám.

2013. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nyáron egy hónapig számítógép nélkül voltam. Nekem a számítógép összefoglalja a telefont, a filmeket, a zenéket, és természetesen az internetet is.


Ez a rekordom.

2013. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 7. 15:57
 34/36 anonim válasza:

-Internet: a facebook-ot és társait túlélném, amúgy sem érdekel mások élete. De ha azt veszem, hogy nem hallanék semmit a kedvenc előadómról, akkor max 1 hét.

-Telefon: sokáig, mert nem nagyon hívogatok senkit inkább csak játszani szoktam rajta, ha olyanom van.

-Filmek: ha belevesszük a sorozatokat, akkor azt sem túl sokáig pláne, ha tudom hogy aznap jön ki az új rész.

-Zene: szerintem legfeljebb 1 napig bírnám:D

-Buli: nem járok bulizni, szóval bármeddig.


21/L

2013. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Én kibírok 20 évet is bármely nélkül, kivéve a netet -ott filmet is nézhetsz és telefon helyett ott is tathatod a kapcsolatot másokkkal, zenét is hallgathatsz, a bulizás...áhh...én nem járok nem is értem minek oda menni. Barátokkal egy parkban is találkozhatsz, az ivársa térve : én soha nem mennék el egy buliba azért, hogy lerészegedve kóvályogjak "haza"- ennyit a bulizásról :D

Remélem untattalak! XD

2014. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 nyarierik123 válasza:

Telefon: 2 nap

Internet: max 1 nap

Filmek: néhány hét

Zenék: néhány nap

Bulizni nem járok

16 éves vagyok

2016. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!