Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok ti meddig bírnátok...

Fiatalok ti meddig bírnátok internet, telefon, filmek, zenék, bulik nélkül az életet?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem mert ha elvennék ezeket tőletek akkor szerintem az nem aratna túl nagy sikert.

Én max napokra tippelnék nem többre.


Köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 30. 20:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Az internet+telefon kombó nélkül nagyon rövid ideig, mert van, akivel sajnos leginkább ott tudok beszélni, és beszélgetés nélkül meg nem bírom ki amíg találkozni tudunk...

Egyébként ha vele nem laknánk olyan messze egymástól, akkor szerintem egész sokáig bírnám.

Most éjjel nappal zenét hallgatok, de biztos kibírnám azt is, ha nem lenne.

Bulik nélkül meg simán ellennék. (Nyilván szeretnék találkozni és szórakozni a barátaimmal, de azt lehet máshol/máshogy is)

16/L

2013. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Internet: Nem tudom. Nem tudok időt mondani, de elég rossz lenne, mert a net király.

Telefon: A telefonom nélkül életképtelen vagyok, minden abban van, telefonálás, kb. 10 órányi zene, net, minden. A telefonom fontos.

Filmek: Sokáig, simán.

Zenék: Lehetetlen. A zene kell.

Bulik: Enélkül sokáig, vannak olyan időszakaim (pl. tél), amikor nem nagyon járok el, mert hideg van meg mindig megbetegedek. Simán kibírom, tartok itthon egyszemélyes partit.

A telefon a legfontosabb ezek közül, mert az összefoglal mindent.

2013. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Internet: szerintem akármeddig. Egy ideig hiányozna, aztán megszoknám. Volt már olyan, hogy fél évig nem volt internet hozzáférésem. Tény, hogy eléggé megnehezítené az életet.

Telefon: egy hetet, max. Főleg a telefonálás miatt, mert távol vagyok a szüleimtől és hiányoznának, ha nem beszélnénk minden nap. Kellenek a tájékoztatások.

Filmek: akár életem végéig is :D (és tv nélkül is, maximum leszoknék a sportok nézéséről is).

Zenék: meglennék nélküle, de biztos néha énekelnék magamnak, hiába nem tudok.

Bulik: nem járok, így ezután sem hiányozna.

16/L

2013. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

internet, telefon, buli, ezeket nem is szeretem, főleg az utóbbi kettőt, örülnék ha nélkülük kéne élnem.


filmek nélkül is tudnék, az csak jól esik hogyha néha láthatok egy-egy jobb produkciót.


zene nélkül begolyóznék, de ha nagyon muszáj kibírnám nélküle bármeddig, de sokkal boldogtalanbabb lennék.

2013. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

internet + telefon nekem egyben jár, de nélkülük nem hiszem hogy sokat, max 1-2 napot.

filmek: bármeddig

zenék: 10-12 nap

bulik: bármeddig

2013. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Internet: 1 hét

Telefon: 2 nap

Filmek: 1 hónap

Zene: Nem bírnám ki zene nélkül.xd

Buli: Nem járok bulizni, szóval mindegy.


12/L

2013. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Internet: tudnék élni.

Telefon: úgyszintén

Filmek: összejönne, bár néhány hónap, vagy egy fél év után hiányolnám.

Zene: szörnyű lenne. De nem csak CD-n lehet zenét hallgatni, én zenélek, + vannak hangversenyek, azokra elmennék, nagyon szeretem a komolyzenét. Amúgy megkattannék a csendtől.

Bulik: nem szoktam mostanság se bulizni, tehát kibírnám, sőt... a legnyugodtabb talán emberke nélkül lennék, és csak azokkal találkoznék néha, akiket szeretek. És akkor elmerülhetnék önmagam művelésében, és a művészetben :D


14/l

2013. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

7 éve nincs netem, szóval erről inkább nem mondok semmit

telefon viszont félig-meddig tudok netezni (hala android) szóval 2 napnál tovább nem bírnám nélküle

zene max 1 hét, filmek is

bulizni meg nem szoktam, max haverokkal baromkodni a városban

2013. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
ha a lovam is jelen van, mindegyiket akármeddig :) 16/l
2013. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Internet: kb. 2-3 nap persze volt olyan, hogy 10-12 napig is kibírtam, de akkor volt helyette már elfoglaltság rendesen, ráadásul lehetőségem se volt rá. szóval választásom se nagyon volt :D

Telefon - Zene: a telefont magát kibírnám, csak ugye én azon hallgatok zenét.. tehát csak a zene miatt ez olyan 0 nap

Filmek - inkább sorozatokat nézek.. olyan 1 hét kb.

Buli - 4-5 hónap max.

16/L

2013. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!