Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok ti meddig bírnátok...

Fiatalok ti meddig bírnátok internet, telefon, filmek, zenék, bulik nélkül az életet?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem mert ha elvennék ezeket tőletek akkor szerintem az nem aratna túl nagy sikert.

Én max napokra tippelnék nem többre.


Köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 30. 20:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Internet: Pár nap maximum. Nyaralni is viszek laptopot, ha cslaáddal megyünk, barátokkal nem, mert velük este megyünk valahova. Neten tartom a kapcsolatot messze élő barátokkal, onnan tudok meg mindent. Ha másnak se lenne internete, megszűnne, akkor akármeddig bírnám.

Telefon: Pár hét, utána zavarna a kiszolgáltatottságérzés, hogy nem tudok akármikor akárkit felhívni. Meg a zenéim hiányoznának róla.

Filmek: Nem tudom, nem sokáig, szeretem a filmeket :) Bár nem halnék bele semennyi idő után...

Zenék: Hmm, zokon venném, ha nem tudnák zenét hallgatni, sétálás közben mindig és a napom nagy részében is megy a zene.

Bulik: Így se járok bulizni, koncertekre szoktam menni.

16/L

2013. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
telefon és zene ez a kettő ami nekem egyedül kell
2013. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Internet nem volt anno a koleszban, csak infó órán tudtam netezni, haza meg kéthetente jártam, szóval relatíve sokáig kibírnám, otthon meg a betárcsázós megtette a magáét.

Telefonom 13 éves koromig nem is volt, addig meg a jó öreg vezetékest használtuk, a számlát meg 1:5-höz fizettem. Most is csak telefonálni meg Sms-t küldeni szoktam róla, ezért is van egy vén, strapabíró Nokiám, meg általában nincsenek olyan sürgős közlendőim.

Ha a filmek alatt a tévére gondolsz, akkor simán, tudatosan kerülöm a közmédiát. Összesen két sorozatot néztem, a House MD-t meg a Breaking Bad-et, de mindkettőt elkaszálták.

Van egy olyan jó tulajdonságom, hogy ki-be tudom kapcsolni a flash playert a fejembe, így ha egyszer hallok egy nekem tetsző számot, akkor azt le tudom játszani a fejemben majdhogynem ugyanúgy, mint ahogy az elhangzott. Bárcsak a matekkal is így menne....

Ritkán járok bulizni, legközelebb is csak Szilveszterkor megyek, szóval tudnám nélkülözni, viszont a pénteki kártyázást a haverokkal, ami nekem a buli definíciója, már kevésbé.

2013. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Internet:a tanulás miatt nem sokáig,bár ott lenne a könyvtár.Amúgy meg ha a tanulást nem nézzük,akkor olyan 1 hétig,aztán utána jönnének az elvonási tünetek,amik nálam abban merülnek ki,hogy nagyon korán lefeküdnék aludni,mindenkibe belekötnék..stb.Ez van,sajnos!

Mobil:muszáj,hogy nálam legyen,mert bármikor hívhat az autós oktatóm.Amúgy meg iskolába mindig vinném,mert ha rosszul lennék,akkor kellene hívnom anyát.Így is csak ezért tartok telefont.Régebben fészbukoztam,még amikor a másik telóm volt.

Zenék:4-5 nap,utána feszült és ingerült lennék.Ez most a múlt héten lett tesztelve..hát én felidegeltem magam minden *káromkodás*.-.-"

Bulik:bármeddig.Nem járok túl gyakran,sőt..szinte soha.

Filmek:2-3 hétig is akár.


17/L

2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Internet: nem sokáig, de például hétköznap nincs is sok időm rá. Nekem ez a kikapcsolódás, de igazság szerint könyvekkel is ugyanúgy elvagyok, szóval 2 hetet tippelek.

Telefon: Mos sincs, hiányzik, de én voltam az a béna gyökér aki eltörte... Már 5 hete húzom hősiesen. :D

Filmek: szeretek filmezni, de nem elengedhetetlen részei az életemnek. Megvagyok nélkülük. Fél év.

Zene: fura kamasz lehetek, de elég ritkán hallgatok zenét. Egyszerűen nem vagyok zenés típus, és énekből is borzalmasan rossz vagyok. Persze egy idő után hiányzik. 1 hónap

Bulik: nem bulizok. De társasági élet, és a barátaimmal való bármilyen kommunikáció nélkül nem bírom sokáig. :)


Egyébként ha ezek közül csak egyet-egyet vennének el, az nem lenne borzalmas, de ha az összeset, akkor unalmamban elég hamar megelégelném. Tényleg, napok. :)

2013. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Egyik hiányába sem halnék bele,de net és zene nélkül rosszabbnak érezném az életemet.

16/L

2013. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Internet nélkül meglennék pár hétig biztosan, utána viszont erősen kezdene zavarni, a tudáshiány, ugyanis más formában elég lassan jut el hozzám a hír... (Tudom fura, de érdekel, mi van a világban, a komolyabb hírek, az újságban nem mindig az van, ami érdekel, és főleg belföld...)


Telefon nélkül meglennék, igazából nem sokat használom.


Filmek nélkül én talán 2 napig bírnám, nagyon filmmániás vagyok, 1-2 hetente járok moziba premierekre... Hobbim a filmnézés. (Illetve a kritikák is érdekelnek.)


Zene nélkül NINCS ember, aki sokáig bírná, egyszerűen az kell az embernek, különben megőrül.


Bulik nélkül meglennék, máshol is ki tudom magamat tombolni. Inni, meg nem iszok, ugyanis ellent mondd a diétámnak..:)


16/F

2013. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Burton fan ***** válasza:
Internet,telefon és bulik nélkül kb egy egész életet le tudnék élni ,de filmek és zenék nélkül kb egy hétig húznám. 14/L
2013. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Internet nélkül pár napig ha helyette van mit csinálni, ha unatkozok csak akkor egy napig is alig bírom.

Telefon nélkül akármeddig, úgyis csak az anyámat hívom rajta, pl. ha lekéstem a buszt iskola után és soká jön a következő.

Filmek nélkül is akármeddig, bár jó néha megnézni valami jó filmet, nem létfontosságú számomra.

Zene nélkül pár hét talán.

Bulik nélkül meg szerintem akármeddig, tekintve hogy nincs és soha nem is volt eddig lehetőségem bulizni, és megvoltam nélküle, bár szeretnék menni valahova, de nincs kivel, nem nagyon vannak barátaim.

17/F

2013. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

internet: 2-6 hónap között kibírnám. (nyáron 1,5 hónapig semmilyen kapcsolatom nem volt az internetes világgal, mert táborban voltam, ahol nem volt gép ...)

telefon: sokááááig. Nincs okostelefonom, így szinte csak hívásra tudom használni. Akivel beszélnék, azzal napi szinten találkozok, így nem vennék zokon, ha elvennék tőlem.

filmek: magamnak kreálok történeteket, szóval nem igazán hiányoznának.

zene: alapból nem sokáig bírnám. De mivel gitározom, ezért tudok magamnak zenélni és énekelni. A hangszer jobban hiányozna. :D

bulik: öhm ... attól függ, kinek mi a buli. A 'disco-s igyuk le magunkat majd kurassuk is meg' fajták egyáltalán nem, de a barátnőmmel való hülyéskedés, 'buli' hiányozna nagyon.


15/L

2013. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!