Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Alairtam egy baratom keresere...

Alairtam egy baratom keresere az ellenorzojet,4napja es azota nagyon rosszul erzem magam, nincs etvagyam, erotlen vagyok es semmire sem tudok rendesen koncentralni csak arra hogy kiderul a tanaraim elott. Mit tegyek hogy ne vegyem annyira szivre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 15:16
 1/8 anonim válasza:
51%

:D szerintem túl stresszeled.

én már arra is lusta szoktam lenni hogy anyának odavigyek valamit hogy aláírjon . mindig én hamisítom alá. még 1szer sem derult ki pedig mar 2 éve ez megy. meg amugy sem lenne belőle nagy gond.


ha ki is derul nem te leszel a hibás vagyis kevésbé leszel , és végülis mi olyan nagyon rosszat csinálhatnak veled ha kiderül ? semmit. ne stresszelj ilyen kis dolgon :D

2008. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a barátod és te tudsz róla akkor nem lesz gond szerintem. De ha elkotyogja a barátod és netán pletyka lesz belőle, akkor ismerd be minél előbb az adott tanárnál, mert akkor nem érdemli meg a barátod hogy falazz neki.

Abban nem tudok jót mondani, hogy ne vedd szívedre most, de a jövőre nézve azt mondom, hogy soha ne csinálj ilyet többet és akkor nem lesz gond vele.

Ha ennyire rosszul érzed magad esetleg kérd meg a barátodat, hogy mondjátok el a tanárnak, mert ez neked nagyon nagy lelki problémákat okoz és félsz hogy valami bajod lesz. Ha igazi barátod szerintem megérti és beleegyezik. Persze az is lehet hogy utána nem lesz a barátod, de én úgy gondolom, hogy a barátság amúgy sem arról szól hogy csalj a másik nem tanulása vagy vmije miatt.

2008. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%

Ne aggódj :) Nem azt mondom hogy váljon rendszeressé, de Te tulajdonképpen segítettél a barátodnak. Egy szívesség volt. Örülj neki hogy képes voltál rá, ez azt jelenti hogy igazi jó barát vagy!

Ha csak Te és a barátod tudtod róla, akkor ne félj. Ő nem mondja el senkinek.. hisz miért akarna rosszat magának!? Te pedig éppúgy. Ha ki is derülne, nem lenne semmi gond.

Szóval nyugi, egyél rendesen, ne stresszelj, jó barát vagy! :)

2008. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj ilyent tobbet, ha nem bírod cérnával.a barátság nem arról szól, hogy kérésére csalj netalántán lopj stb. és ha már egyszer aláírtad, akkor továbbra is te fogod aláírni, mert ha szulei nem totál hujék, akkor úgy is észreveszik, ha a tanár nem is.mindenesetre akkor fogod megtudni ha kitudódik hogy igazi "barát"-e a barátod, hogy majd bekopp-e téged.te pedig annyira ne cikizd már magad. ha kiderul és bekop a barátod válalod a kovetkezményeket, az pedig egy jó lecke lesz számodra, hogy tobbet ilyent ne csinálj.várd meg, hogyan alakul a helyzet, magadtól ne ismerj be semmit. meglátod, hogyan viselkedik majd a barátod.
2008. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

hogy mit csinálhatnak vele????

Ez egy hivatalos okirat hamisítás amit a törvény elvileg büntet gyakorlatilag meg lehet soha nem veszik észre....hiszen két egyforma aláírás soha nincs.

2008. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
hát figyelj,az én osztályomba is volt ilyen,a gyereket majdnem kicsapták...
2008. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát igen. Kicsit necces téma. De előttem aki leírta, hogy a barátodnak tettél szivességet, teljesen igaza volt!!! Ne aggódj annyira. Viszont máskor ne nagyon csinálj ilyet... Amúgy ez egy egyszerű kis gyerekcsíny. Nem gyerek az, aki nem csinált ilyet. És aki előttem írt, hogy okiat hamisítás, annak azt üzenem, hogy az az okirrat hamisítás, ha például egy nagyon fontos iratnak hamisítják az aláírását. Am ellenőrzőt évközben is lehet venni, és lecserélni. Nálunk 200 forint (de ez mind1)
2008. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszaszívtam az üzenetetem, amit az előttem író írt. Félreértettem... Bocsika
2008. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!