Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes terhes vagyok, tegnap...

21hetes terhes vagyok, tegnap voltam orvosnál és kiderült hogy egy kicsit nyíltam. Most feküdnöm kell. Volt már hasonló helyzetben valaki? Végig kell feküdni az egész terhességet, vagy javulhat a dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:26
 1/6 A kérdező kommentje:
A külső méhszájam van kinyílva.
2011. aug. 10. 12:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 20 hetesen nyílt ki a külső méhszáj. A dokim nem javasolt a fekvést, még a párommal is együtt lehetünk (finoman) pedig nagyon sokat keményedek is :(

Jobban figyelek magamra, de más teendő egyenlőre nincs.

Engem nem ijesztett meg a dokim, azt mondta, hogy előfordul és amíg a belsők zárva vannak addig a babának nem lehet baja!


Szerintem, ha a következő vizsgálatig nem nyílsz tovább akkor engedékenyebb lesz a dokid is. Nem hiszem, hogy végig kell feküdni a terhességet.


Persze minden nő másképpen viseli a babavárást, a méhszáj is más-más...

Én csak a saját tapasztalatomat írtam le.

2011. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Javulhat a dolog, de szigorú fekvés! milyen nemü lesz a babád? a méretei bpd stb... köszi:-)
2011. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!kisfiú,BPD 4,9.
2011. aug. 11. 10:59
 5/6 A kérdező kommentje:
A fekvéssel csak az a gond,hogy van egy 2,5éves kisfiam,akivel foglalkozni is kell.
2011. aug. 11. 11:03
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én én 5 hónapot feküdtem végig kórházban, mert nem pihentem és kinyílt a belső is... de a lényeg, h egészséges lett a kisfiam, aki már 7 éves és elsős. :) És nekem is ott volt a nővére, akit akkor az apukája 5 hónapon át kétnaponta hozott hozzám a kórházba. Nehéz volt, de megérte. Oldalt feküdj amennyit csak tudsz, ne egyél citrusféléket, és ne simogasd a hasad. Ezeket tanultam meg a hosszú bentlét alatt. A háton fekvés tágítja a méhszájat. Kérheted, hogy varrjanak össze, ha aggódsz. Hidd e l megteszik, nagyon az elején vagy, nem érdemes rizikózni. Tesóméknak az elsőnél nem lett összevarrva, sajnos baj is lett, és .... :( ne légy könnyelmű, mert másnak nem volt gondja, kinyílt méhszájnál, pedig eszedbe se jusson szexelni, mert az ondó semmiképp nem jó, pláne a méhszájnak a jó kis tágító mozgás... :( csak okosan. Ha bármi kérdésed van, itt vagyok. Szorítok, mert átérzem a problémád.

2013. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!