Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha nem gyógyulok meg jövőhétre...

Ha nem gyógyulok meg jövőhétre, ezesetben akkor is elmenjek iskolába?

Figyelt kérdés

Úgy hozta nekem a sors, hogy pont ilyenkor lettem beteg, amikor egy az iskolában egy csomó dolgozat van. Ezen a héten már lemaradtam egy matek és egy biológia dolgozatról.

Egyelőre nem úgy néz ki ez a vírusfertőzéses betegségem, mint ami el akar múlni mostanában, bár az orvos még csak erre a hétre írt ki.

Ha jövőhétre viszont nem gyógyulnék meg, hét elején kapásból lemaradnék egy angol és egy fizika témazáróról.

Ezenkívül matekból meg amúgy se vagyok túl jó, nem kéne hiányoznom az órákról.

Szerintetek ha nem gyógyulnék meg jövőhétre mit csináljak? Nem akarok már hiányozni, nem bírom ezt az unalmat, és nem akarok utólag ennyi dolgot pótolni.


2013. dec. 4. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*amikor az iskolában
2013. dec. 4. 16:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én az orvossal szoktam beszélni,hogy ő mit gondol. Ha azt javasolja,hogy még maradjak otthon akkor otthon maradok,de ha aztmondja ,hogy ha jobban érzem már magam akkor mehetek iskolába. Max ad tesiből felmentést. Beszéld meg az orvossal.
2013. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben én általában bemegyek a dogás órákra - nyilván, ha az állapotom nem hátráltat.
2013. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!