Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tuszkoljam be a kamasz...

Hogy tuszkoljam be a kamasz gyermekemet az orvoshoz?!

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvost is, mentőt is hívtak már fölöslegesen, ha ijesztő a görcs, hívd ki, inkább jöjjenek fölöslegesen, mint hogy baj legyen. Nem hiszem, hogy hülyének néznének. Nem tapasztaltál még ilyet.
2013. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor túlreagáltad, nem lesz senkinek semmi baja. Azért a remegő görcs nem játék. A legrosszabb, hogy kivizsgálják, és kiderül, hogy nincs semmi gond (esetleg kimerültség vagy ki tudja), és megnyugodtok. Én biztos nem hagynám annyiban így a dolgot.
2013. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nem vagyok orvos, de egy remegő görcs nem természetes. Én tuti még akkor mentőt hívtam volna mikor jelentkezett. Inkább jöjjenek ki potyára, és megnyugodjak. Mindenféleképpen rá kell beszélni hogy menjetek el egy kivizsgálásra.
2013. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!