Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Mi a velenyetek Justin...

Tinik! Mi a velenyetek Justin Bieberrol es Abraham Mateorol?

Figyelt kérdés
Barmit elfogadok! Bocs az ekezetert.
2013. dec. 20. 20:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Velemenyetek#
2013. dec. 20. 20:27
 2/24 anonim ***** válasza:

Bieber-nek egy számát szeretem, különösebb véleményem nincs róla :) A másikat nem ismerem.


16L

2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

1. Meleg. Mindenki tudja, csak a tinip*csák tagadják

2. Nézd meg hogy néz ki écs az első választ add hozzá.

Undorítóak. Nem irigységből mondom tényleg. Nem akarok ilyenekkel egy bolygón élni. Meg kéne halniuk, annak is aki szereti őket.

2013. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Justinnak az előző albumát nagyon szerettem meg akkor meg magával a gyerekkel sem volt bajom viszont az új album nagyon melankolikusra sikeredett, egy jo pörgős szám sincs benne es hat most az új klippje is elég gyatra lett szerintem. Amiket hallani róla mostanában az rettenet, persze nyilván nem minden igaz meg fel vannak turbozva a róla szoló hírek de ettől függetlenül is nagyon unszimpatikus a viselkedése. Beképzelt lett. Persze tehetséges meg minden de azért ennyire nem kellett volna leszállni mert látszik mar rajta h szarik bele abba amit csinál mert mar úgyis tele van. A másik embert nem ismerem
2013. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mateo miert lenne meleg?
2013. dec. 20. 21:36
 6/24 anonim ***** válasza:

Biebernek a bulisabb számai elmennek, meghallgatom őket. A többit nem ismerem, de nem is az én stílusom.

A másik nem tudom ki.

16/L

2013. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egyiket se hallgatom, elvből, úgyhogy nem szeretnék véleményt alkotni. Egyszerűen nem stílusom.
2013. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
abraham mateo-t nem ismerem, justin bieberről pedig semmilyen véleményt nem alkottam, amíg el nem kezdett undorító módon viselkedni. bálnának hív egy rajongót, leköpi őket "viccből", köztulajdont rongál aztán kijelenti hogy nem tudta, hogy törvénybe ütköző és ami a legvisszataszítóbb, azt nyilatkozta a nemi erőszak mindig okkal történik. ezek alapján egy buta elkényeztetett gyereknek gondolom akinek elkélne már egy pár szülői pofon.
2013. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
justin bieber a mai tini fiuk parodiaja. onmagaban a zeneje eleg tucat es tinis, gagyi. szodaval elmegy. viszont nem ertem, hogy gyulolheti ot ennyire az egesz vilag es mitol ennyire megoszto szemelyiseg. szamomra total semleges a gyerek, nem tudom azokat sem megerteni akik gyulolik, sem azokat akik szeretik. oke, ha 13 eves az ember es szereti meg megertem, de hogy ennyi felnott is gyulolje, es ekkora hatassal legyen ez a nyalgep ennyi emberre csakmert egy elkenyeztett kiskolyokbol valt (vagyis kezd valni) valami gagyi popenekesse felfoghatatlan szamomra.
2013. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Utóbbit nem ismerem, Biebert nem csípem (blues rajongó vagyok).

17/L

2013. dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!