Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Mi a velenyetek Justin...

Tinik! Mi a velenyetek Justin Bieberrol es Abraham Mateorol?

Figyelt kérdés
Barmit elfogadok! Bocs az ekezetert.
2013. dec. 20. 20:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Bieber-ről sokáig semmi véleményem nem volt, zenéje nem az én stílusom, bár talán van 1-2 hallgatható száma. Ellenben én sem értettem, hogy mi az, ami miatt ilyen ellentétes érzéseket tudott kiváltani az emberekből, mert szerintem a gyerek totál átlagos. Mostanában amióta hallottam 1-2 botrányáról (nem olvasgatok utána, de 1-2 dologba mégis beleakadok), azóta inkább csak egy elkényeztetett gyereknek tarom, akit inkább sajnálok.
2013. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a másodikat pedig nem ismerem.
2013. dec. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Filléres sztárok. Ékes példája mikor egy szimpatikus fiatal fiúval bármit el lehet adni. Bár JB néha olyan göncökbe jelenik meg hogy az tényleg az ember alatti ízléstelenség és a heveny hányinger határait súrolja.


lásd:

[link]

2013. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Masodikat en sem ismerem annyira, de azt mondjak rola,hogy o a "spanyol bieber."
2013. dec. 21. 09:55
 15/24 anonim ***** válasza:
az, hogy gec.icsúnyák.. homokzsákok.
2013. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Gőzöm nincs, ki az a Mateo, Bieber pedig annyira érdekel engem mint én őt.

18/l

2013. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
ahogy bieber viselkedik az undorító és mocskos. csak a hírnév érdekli, nem foglalkozik a rajongóival se. rongál össze vissza, hogy menőbb legyen. semmi fogalma sincs az életről. én is csak 14 éves vagyok és mégis több eszem van neki! abraham mateo azt sem tudom ki az. biebert meghagyom az agyatlan tinilányoknak. én Eminemet szeretem :D
2013. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Bieberrel nem volt bajom, a zenéjét ki nem állhattam, de nem utáltam, viszont, amikor láttam képeket, hogy leköpi a rajongóit, az szerintem valami eszméletlenül undorító, szemét dolog. A zenéje is nagyon sablonos szerintem. Én inkább Téveszmét és X-Fusiont hallgatok, szóval nem is a stílusom ez a tömegzene. Persze azzal semmi gondomsincs, ha valaki ezt szereti, csak engem kíméljem meg tőle és az 1D-től is, bár azt még jobban elviselem, az egyik legjobb barátnőm nagy 1D-s.

A másik gyerekről meg nem hallottam még, de nem is akarok. Szerintem ki fog halni ez a JB ugyanúgy, mint pl a Jonas Brothers (heh, ez is JB xD ), aki viszont szerintem sose megy ki a divatból az Lady Gaga :) Mondjuk neki ehhez meg is vannak a módszerei, de a zenéje sem rossz.

2013. dec. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Justin bírom, a zenéje jó, nincs vele bajom.:) És nem meleg, tudjátok, voltak barátnői.:))

Mateot nem ismerem

2013. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Bieber egy eléggé undorító ember. Azt monta, hogy a nemierőszak okkal törtéik, többször leköpte a rajongóit, majdnem kitiltották egy országból, egy másikban majdnem lecsukták, mert az ország zászlajával törölte fel a színpadot.. pár napja egy lányt "bleached whale"-nek hívott, és a lány öngyilkos lett. Nem szeretem Justint. Nagyon nem.
2013. dec. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!