Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Beleőrültem a tanulásba, már...

Beleőrültem a tanulásba, már álmomban is angolul beszélnek hozzám, és én is ezen a nyelven válaszolok. Nektek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Mármint, tök jópofa, hogy angolul beszélek álmomba, de nem csak az angollal vannak szép, illetve kevésbé szép álmaim, például a matekkal. Más is álmodott már a tanulással kapcsolatban?:-)

2013. dec. 24. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én. Megnyugtatlak, hogy néha még így 30 felett is azt álmodom, hogy ott dekkolok a padban, és nem értem, mi a frászért kell már megint vizsgáznom. :D Idegen nyelvű álmodás is megszokott, de ahhoz elég volt, hogy sokat nézzek olyan csatornát a tévében. :)
2013. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Egyszer elküldtek egy parlagfűs versenyre. Kellett a morfológia, meg még ilyen-olyan ológia. Annyit tanultam rá, hogy este azt álmodtam, zombi parlagfüvek kergetnek, és meg akarnak ölni. Ijesztő volt!
2013. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Álomnál csak az a jobb amikor /szombat/ hajnali ötkor arra riadsz, hogy késében vagy és fél órán belül vizsgád van...

Szóval nem csak veled történik meg és nem csak gimire korlátozódik :)

2013. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nyelvvizsgára készültem, éjjel-nappal angoloztam, és a vizsga előtt napokig csak angolul álmodtam. :D Furcsa volt.
2013. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi vizsgán voltam már álmomban, hogy az érettségi meg sem fog kottyanni. :D

Nyáriszünetben gyakori, de a napokban is média vizsgán voltam. Nálam úőgy van, hogy oroszul beszélek álmomban és hozzám is, aztán reggel sokkal fáradtabbnak érzem magam emiatt.

2013. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam angolul álmodni, de nem hinném, hogy az iskola miatt. Szerintem azért van, mert én is szoktam magamban angolul motyogni, meg rengeteg sorozatot nézek angolul.:D
2013. dec. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén, csak olaszul. :) olasz szakon vagyok, amúgy is állandó jelleggel olaszul olvasok, nézek tévét, chatelek, hallgatok zenét, stb, szóval már kb. fel sem tűnik, hogy álmomban is rendszeresen olaszul beszélek.
2013. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Angol érettségi előtt állandóan angolul álmodtam.

Azóta is várom, hogy olyan folyékonyan beszéljek angolul :D

2013. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jha a pillanat, mikor nagyban irom a központi felvételit ősszel...eleg vicces.
2013. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Jaj én a múltkor azt álmodtam, hogy a matektanárnö házibulit szervezett, de én nem tudom, hogy kerültem oda, de ott voltam, tiszta sötét volt, odakerült elém egytelefon, és elkezdtem telefonbetyárkodni, össze-vissza beszéltem bele spanyolul (most tanulom, és a nap egynegyedében spanyolul beszélek). Egy számot meg, amit felhívtam, a kedvenc énekesem vette fel, és elcsevegtünk angolul (otthon és a baráti körömben csak angolul beszélek). Szóval van ez így. :D De mikor felkeltem, jót nevettem magamon. :D

13/l

2013. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!