Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám elviselhetetlenné vált....

Anyám elviselhetetlenné vált. Elegem van. Benéznél?

Figyelt kérdés

Konkrétan mikor suli van akkor nincs baj, mert mire haza érek már végez a dolgaival és bevonul(nak) tv-t nézni, hétvégén meg edzek meg tornázok, de egyszerűen most elviselhetetlen..!

Egész nap ordibál velem, de természetesen elvárja hogy az első szavára ugorjak. Ez utóbbi nem is lenne gond, de az hogy elvagyok mondva mindenféle szrnak..na az zavar..őszintén szólva feküdnöm kellene.. ahhoz képest. :')

Elmentem orvoshoz mert már olyan fájdalmaim voltak hogy felállni fájt néha, gerinc sérvem van talán meg a térdemben valami porccal van valami. Nem szabadna emelnem (még a táskámat se nagyon..), futnom, ugrálnom..sőt igazából pihennem kéne, mondtam az orvosnak hogy edzésekről semmiképp nem akarok lemaradni mert ez nekem nagyon fontos..azt mondta hogy rendben de ha fájdalmat érzek azonnal leülök és viselek egy sportpántot és ezt azzal a feltétellel hogy nagyon sürgetem az MRI-t, belegyeztem. Haza értem mondtam anyámnak mivan (mert természetesen nem jött el velem..). Annyi volt a reakciója hogy vegyek valahol sportpántot meg majd kapok fájdalom csillapítót.. hát kösz mondom erre ő hogy ne legyek már ilyen hisztis mert nincs is semmi bajom csak alacsony a fájdalomtűrő képességem. (erről annyit hogy repedt karral voltam szénát pakolni szóval annyira nem hiszem hogy alacsony lenne..) Ezzel szemben az öcsém lábát feltörte a cipője (igazából csak kidörzsölte a sarkát..) és azonnal mennem kellet bárányszőrös talpbetétet..

Ma mondjuk megkaptam hogy találjak ki valamit amit megsütök mert ő most annyira kíván valami sütit, mondtam neki hogy mi kellene a sütihez erre megkaptam hogy milyen követelőző vagyok és folyamatosan rám kell elbsznia a pénzét.. (azon kívül hogy hetente ad 1000Ft-ot kajára [semmit nem rak reggelente] nagyon ritkán kérek tőle pénzt..és mellette összesen 1000ftot táncra és 1000ftot osztálypénzre).

Megértem hogy közrejátszik az is hogy nem lehetek a büszkesége.. sulis átlagom szr 3,13(9.o) és eléggé nehezen érthető vagyok meg nehéz kiismerni.. néha beállítok valami "őrült" dologgal.. (raszta tincs a hajamban pl.)

Dehát basszus azzal jó neki dicsekedni a baráti társaságban hogy országos versenyen voltam meg romániában voltam táncolni..-.-

ezt most jól esett kiírni magamból..!


..elég zavaros lehet..



2013. dec. 24. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdésed? Tudunk valahogy segíteni?
2013. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy meg a kemény szülő felnőtt korban térül meg úgyhogy kitartás:)
2013. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem lehet elköltözni 18 alatt ugye?:s

Nem lenne azzal bajom hogy 'kemény' azzal inkább van hogy le se szrja hogy igen fáj nekem is meg én is fáradt vagyok.. mindennap 6.20kor elindulok otthonról és leghamarabb este 6-8 körül vagyok itthon. Illetve előfordul hogy 3kor haza jövök átöltözök és megyek edzeni miután haza érek még közli hogy takarítsak ki mert ő már olyan fáradt.. meg csinálom.. de előtte leülök enni.. (magamnak csinálok kaját az étrendemhez megfelelőt neki(k) nem szoktam külön) és megkapom hogy milyen önző dög vagyok meg már megint nem csinálom meg amit mond stb..


Amúgy kérdésem nem nagyon van..csak jól esik kiadni magamból.xd

15l

2013. dec. 24. 11:39
 4/9 anonim válasza:

Próbáltad már megbeszélni vele a problémát? Nem odavetni, hanem leülni és megbeszélni kultúr módon. Az én anyám sem volt egyszerű (bár neki igazoltan pszichés problémái voltak), de ez csak erősebbé tett.

Az, hogy anyukád így viselkedik veled, felkészít az életre, nagyon sok férfi is ilyenné válik 1-2 év együtt élés után...

2013. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt tök fölösleges elköltözni. Szerintem itt semmi komoly probléma nincs,kamasz vagy. Nem anyudat akarom védeni,de nem látunk bele a helyzetébe. Gondolom ő is dolgozik,és elfárad. Nem hiszem,hogy bántani akar. Illetve szerintem a te szádból is szaladnak ki olyan szavak,amik neki fájnak,úgy ahogy neki is. Beszélj vele,mondd el a meglátásaidat.


De én úgy gondolom,hogy anyukád egyáltalán nem kemény, az,hogy fel kell takarítanod vagy tesódnak talpbetétért menni nem túl nagy keménységre utal. Az én anyukám nem kemény,de ha megkér valamire és én előtte elkezdek kajálni ő durvábban reagálna,hát még ha 3,13 lett volna az átlagom 9.ben :)


Beszélgess vele,higgadtan. Hidd el pár hónap/év múlva teljesen máshogy fogod látni az egészet és mosolyogva fogod ezt visszaolvasni.

2013. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem az hogy el kellet mennem venni.. hanem neki ilyen apróságért ugrani kell.. énmeg szedjek fájdalom csillapítót, elég az..
2013. dec. 24. 13:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mit szeretnél? Komolyan kérdezem,hogy mit szeretnél milyen legyen anyukád?Hogy kellett volna szerinted lereagálnia amikor elmondtad mi a baja a lábadnak?
2013. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, nem néznék be:)
2013. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk jól esett volna ha kér időpontot.. és nem annyit mond hogy "majd szedsz fájdalomcsillapítót" ..

Lényegtelen.. csak jól esett kiirni magamból..

Boldog Karácsonyt kedves GYIKesek!

"Don't worry Don't cry Smoked ganja and FLY!" :)

2013. dec. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!