Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm el van...

A legjobb barátnőm el van tiltva tőlem, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Már egy éve ez megy, az anyja mindent kitalál, hogy ne engedje hozzám. Ő 16 éves én meg 14 vagyok. Az a gond, hogy lenéz és nem kedvel, de kb 3 éve szinte a második anyámként szerettem. Azért haragszik, mert írtam valamit a barátnőmnek, amit ő félreértett, mármint az anyja és azt hiszi, hogy lenézem őket, pedig ez nem igaz, sőt nagyon sok mindenért tisztelem őket,a barátnőm meg tudja, hogy nem úgy értettem. De most is úgy van, hogy holnap jönne, de az anyja nem akarja. Mit tegyünk? Engem nem engednek ki hozzá, büntiben vagyok, ő meg titokban nem tudna kijönni, mert messzebb lakom picit, de busszal simán ki tudna jönni.
2013. dec. 26. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Te miért vagy büntiben?
2013. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rájöttek, hogy dohányzom egy jó ideje.
2013. dec. 26. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem. Mit írtál, ami miatt nem engedi a barátnőd anyukája ,hogy barátkozzatok?

Egyébként, ha tényleg annyira félreérthető volt, akkor érdemes lenne megbeszélni vele, mert gondolom, ez az állapot senkinek sem jó.

2013. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, de nehezen felejt. Bezzeg az eszébe se jut, hogy mennyi mindent tettem érte, még lovat (!!!) is adtam nekik, mármint a barátnőmnek, neki segítettem gyomlálni, mosni, ültettem a kertjükben, takarítottam náluk, mert kedveltem őket ..
2013. dec. 26. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet az anyukájának vagy beszélj vele,de lehetőleg ne ilyen dolgokat vágj a fejéhez,hogy "bezzeg te ezt-meg azt adtad/csináltad"


A másik,hogy anyukám soha nem tiltott volna egy egy barátnőmtől sem,maximum nagyon nyomós indokkal. Az nem nyomós,hogy neki nem szimpi.

Beszélj vele, 14 évesen meg nem kéne dohányozni.

2013. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam már kb fél éve. Azt mondta jó, találkozzunk, de mégsem engedi. Az apjával meg jóban vagyok, ő is megmondta, hogy érdekes az a nő, nem csak ebben.
2013. dec. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!