Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jogosan sértődött...

Szerintetek jogosan sértődött meg? :/ Olyan érzésem van mintha az én hibám lenne.

Figyelt kérdés

Van/Volt egy legjobb fiú barátom. Ovi óta legjobb barátok voltunk. Pár évvel ezelőtt össze jött a barátnőmmel de mellette velem kavart. Utána sokáig nem beszéltünk. 2 éve újra "jóba vagyunk", mégis nagyon sok a vita.

Már rég óta szerelmes belém, és mióta fejlődtem testileg is azóta még furábbá vált velem.

Hónap elején valami megváltozott benne és éreztem hogy elvesztettem. Közölte hogy ő engem leszar..

2 napja bocsánatot kért.. Tegnap este beszélgetni próbáltam vele és elmondtam neki hogy amikor ő közölte hogy leszar tudtam hogy nem érdemes rá várnom és összejöttem valakivel. Ő meg közölte hogyha nem csókolom meg, meg ilyenek akkor elvesztem.

Én mondtam neki hogy nem fogom megcsalni a barátom.. És ha ő azt mondja hogy válasszak közte és a pasim között akkor a pasimat választom. Erre ő elköszönt..egy életre..

El akartam neki magyarázni hogyha tényleg a legjobb barátom akkor elfogadja azt is ha valakivel járok és nem használ ki a testi adottságaim miatt. Meg elmondtam neki hogy jobb volt előbb tisztázni mint hogy tévhitben éljen.. És ő közölte hogy leszar és már nem áll szóba velem..


Most komolyan jogosan sértődött be?:/ Lelki ismeret furdalásom van azért mert valakit szeretek. De ha elvesztem a barátom akkor összeomlok..Így is eléggé rosszul érzem magam azért hogy elvesztettem valakit aki 2 éves korom óta kötődik hozzám. Mit tegyek?


Bocsi a megfogalmazásért de remélem értitek :( Ha valami kérdésetek van mondjátok nyugodtan.


Hiányzik a legjobb barátom, annyi mindent éltünk át együtt... :c



2013. nov. 24. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mert szerintem tuti nem vagytok többek 14nél.

Ha ez a gyerek ennyire debil, akkor hagyd a francba, boldogítson mást. Én még egy jóindulatú pofont is lekevertem volna

2013. nov. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
tipikus érzelmi zsarolás tudja hogy fontos neked de azt is hogy nem vagy bele zugva viszont azért is probálkozik mert azt hiszi hogy amiatt mert hiányzik(teljesen jogosan) egyszer majd azt választod hogy inkább együt vagy vele ugy hogy nem szereted mint hogy végleg elveszísd..ne legyen igaz ha nem szereted hát nem szevasz tavasz
2013. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!