Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan beszéljem le erről...

Hogyan beszéljem le erről őket? Őszinténnagyon rosszul esik, hogy ennyire nem bíznak meg bennem, annak ellenére, hogy mindent elmondok neki/nekik. 15/L

Figyelt kérdés

Este megyek házibuliba és anya kitalálta,hogy elküldi a bátyámat ellenőrizni..Nem fogok sokat inni csak mértékkel..Mitcsináljak,hogy ne vegye észre? Azon kivül,hogy nagyon gáz lesz.. Mit tegyek?

Légyszi ne papoljatok,hogy ennyi idősen stbstb. mert nem vagyok rá kiváncsi :)


2013. dec. 31. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Mert ők a szüleid.

Figyelj tudom,hoyg enm kell a papolás én 17 éves L vagyok soha eddig nem ittam és még csak nem is buliztam. Tehát örülj neki,hogy elengednek bulizni és ha tudnám,hogy a gyerekem 15 évesen ha mértékkel is de iszik akkor bizony menne vele a bátyja is! bár ha a sajátom volnál ls tudnám hogy iszol soha a büdös életbe nem mennél sehova többet.

2013. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha kíváncsi vagy ha nem, egy ekkora csitri még ne piáljon, és kész. Ezek szerint nem véletlenül nem bíznak benned, hiszen most is át akarod vágni őket.
2013. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet nem vagy rá kíváncsi de nem értem egy 15 éves kislány milyen alapon iszik,szerintem teljesen jogos,ha már elengedtek nézzen rád valaki
2013. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Alkohol nélkül is lehet magad jól érezni. Egyébként mi volt?
2014. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen tényleg felesleges annyit inni(bár alapból is az), ha meg úgysem akarsz berúgni akkor mi a probléma? Esküszöm, hogy én örülnék ha lenne bátyám, aki figyelne rám.:) AMúgy mi volt tényleg?
2014. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csúnyán lebuktam pedig mérték megvolt :D
2014. jan. 1. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
megérdemelted,ha ennyire nagynak hitted magad,talán a szüleid most már átgondolják el engedjenek-e egy 15 évest házibuliba
2014. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Gratulálok. Remélem 18 éves korodig nem engednek sehova. Ahelyett hogy örültél volna hogy gyerekként mehetsz bulizni.
2014. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
hűha hűha ha valaki 15(!) évesen pár pohár alkoholt megakar inni az miért csitri?:)) nem berugni ment. nem rugott be akkor mi baj?
2014. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom, én is ittam 15 évesen, de meg se éreztem, mert nem ittam annyit. Csak kíváncsi voltam milyen az íze ( 1 pohár gyümölcsvodka) és ennyi.


Nem tudom mi ebben a rossz.


Engem se engedtek el soha házibuliba. Még 19 évesen se, pedig a saját szülinapomat akarta megszervezni nekem az egyik barátnőm pl, és mégse. Tiszta égés volt.


Amint lehetett elszeparálódtam. Nem élek már rég anyámmal szerencsére. A férjemmel élek. Örülök hogy végre azt csinálhatok amit akarok, és nem lihegnek folyton a nyakamban.


A folyamatos tiltással amúgy nálam is azt érte el csak anyám, hogy hazudoztam hogy miért értem később haza. A barátokat használtam alibinek a randizáshoz, mert azt se engedték.


Ezt lehet elérni a tiltással. A hazudozást..hogy nem engedik el sehová az embert. Aki ennyire be akarja zárni a gyerekét, az meg is érdemli hogy az hazudjon neki.


27/N

2014. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!