Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy egy 14 éves lány szexel a barátjával?

Figyelt kérdés

Annyira felhúztam magam ezen, már majdnem ott tartottam, hogy tiltom a csajt, pedig jóba vagyok vele, meg minden.


De 14 évesen szexelni.. ez beteges.


2014. jan. 4. 01:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Pedig régen is előfordult a 14 éves lányok között hogy már aktív nemi életet éltek, csak nem beszéltek róla.
2014. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Szerintzem is gáz, de sajnos sok gyereknek ez a normális. Majd rájönnek később, de akkor már késő lesz.
2014. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
A teste felkészült már rá, a lelke még messze nem. Előbbi biológia, utóbbi pedig a társadalom hozadéka. Mondjuk nem hiszem, hogy kirívó az eset.
2014. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
ma már ez mindennapos.
2014. jan. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
mindennapos, de nem normális
2014. jan. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
64%
Amikor először lefeküdtünk az akkori barátnőmmel, ő 14 volt, én 16. Ezelőtt 20 évvel történt. A volt barátnőm azóta boldog, kétgyerekes családanya, aki 12 éve együtt van a férjével. Én több diplomás, magas pozícióban dolgozó férfi vagyok, kapcsolatban. Tudom, hogy nem szokványos dolog a szex ilyen fiatalon, de ugyanakkor betegesnek sem nevezném.
2014. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon korai, de nem mondanám, hogy ritka, sajnos. Nekem nagyon morbid, hogy egy általános iskolás szexel...én 17 voltam, mikor először csináltam, előtte konkrátan nem is kívántam, vagy ilyesmi. 23 éves vagyok, de nekem ez kicsit sok, ami ma van...
2014. jan. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Azok után, hogy a 16 éves sógornőmnek megengedte az anyja, hogy a 20 éves pasija odaköltözzön, és együtt éljenek, pedig csak 2 hónapja jártak együtt, én már semmin nem csodálkozom....


És akkor csodálkozott azon hogy anno alig töltötte be a lányka a 15-öt és már elvesztette a szüzességét...mert egész nyárra elengedte a barátnőivel nyaralni...egyedül, felnőtt nélkül...hát ha így neveli....ne lepődjön meg.


Egyébként szerintem nem, nem normális. Túl korai.


27/N

2014. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Sok 14 éves lány olyan kifejlett mint egy húsz éves nő. Amerikában ha 14 éves lánnyal szexel valaki, börtönbe kerül ha kitudódik.
2014. jan. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Az szerinted normális, hogy a törvény is engedi a szexet 12 éves kortól akkor, ha az idősebb fél még nincs 18 éves?
2014. jan. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!