Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám pszichológushoz akar...

Anyám pszichológushoz akar vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közölte, hogy el fog vinni pszichológushoz, mert "nem olyan vagyok, mint a normális 16 évesek" meg hogy "sose voltam olyan, mint egy normális gyerek" "nem zenét hallgatok, hanem zörejt" (Tankcsapda, Green Day stb.) és hogy egy "idegbeteg agymosott barom" vagyok..

tegnap látta hogy rajzolok, meg akarta nézni 1-2 rajzomat, a legnormálisabbakat megmutattam neki (egy koponya és egy szem benne egy szeggel) és elkezdett ordítani, hogy milyen szörnyűek, hagyjam abba meg minden.. amikor megkérdeztem, hogy mi baja velük, akkor elkezdett ordítani, hogy "mindjárt beleszúr egy szöget a szemembe és megtudom" meg tegnap délután leszidott, hogy milyen rossz tanuló vagyok (pedig csak 1 tárgyból állok 2esre, 1ből bukásra (mert nem volt ott a könyvem és kaptam egy 1est.. az az egy jegyem van belőle, egyből állok kereken 3asra (a második nyelv, amit most kezdtem) a többi 4es, 5ös.. nagyja 5ös..) és semmire se fogom vinni meg mittudom én.. aztán benyögött egy olyat, hogy "kössem fel magam de azonnal, a szeme előtt".. úgyhogy szerintem inkább az ő hozzáállásával van gond.. oké, az enyémmel is van valószínűleg de akkor is.. meg szobafogságba kerültem, mert meglátta 2 haveromat (az egyik egy skinhead, a másik pedig egy punk, akinek van egy tetoválása és ugyan akkora fültágítója van, mint nekem.. csak neki mind a két oldalon..)

16L



2013. nov. 9. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de Anyukádnak kéne pszichológus ha így beszél Veled.
2013. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

szerintem menj el és a pszichomókus majd megmondja anyádnak, hogy egy teljesen normális kamasz 16 éves vagy :))))

33N

2013. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
18%

Te csak egy rockker vagy.

Rájöttem.

Anyád hallgasson az Zàmbò Àrpit meg dugjon fel egy műbrokkert oszt hallgasson.


a fültàgítò miatt meg pofán ba----- nálak egy pêklapáttal ha a lànyom lennêl.

2013. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Morozov ***** válasza:
94%

Szerintem anyádat kéne pszichológushoz vinni...az még normális, hogy te lázadsz a világ ellen meg ilyenek ennyi idősen, még kinőheted, de ő szerintem nagyon rosszul reagálta le a helyzetet.

Ha meg elküld pszichológushoz ártani nem árt vele semmiképpen sem.

2013. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
az írásod alapján te tök normális vagy,nem kell téged pszihóhoz vinni,
2013. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj el nyugodtan, a legvalószínűbb, hogy megállapítja teljesen megszokott módon vagy nem normális. (Teljesen normális ember nincs, ha valaki normális az épp azért nem normális.)

De legalább az anyuddal való kapcsolatot is megbeszélheted valakivel, talán tud valami tanácsot adni vagy megtudja győzni anyukád, hogy nincs neked semmi bajod.

2013. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Engem is el akartak már küldeni, csak más oknál fogva, így meg tudtam győzni őket az ötlet fölöslegességéről.

A helyedben elmennék direkt azért, hogy immáron hivatalos bizonyítéka legyen a tévedésének. A leírásod alapján egyedül ő lesz, akit viselkedési reformtanácsokkal látnak majd el, nincs miért aggódnod.

15/L

2013. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Akkor anyukád engem egyenesen megfeszítene. Amúgy gimiben engem is elküldtek nevelési tanácsadóhoz, mert nem akartam beilleszkedni egy olyan közegben, ahol a kreativitást és az egyéniséget utálják, a nívó pedig a hülyeség és a sablonos jellem. Egy olyasmi férfihez vittek, aki akkor egy éve végzett az egyetemen, de szerencsétlent végig átejtettem, sőt néha már ő panaszkodott nekem. Mint kiderült átszoktatták jobb kézre, ezzel bekavartak az agyában kicsit, ami kihatott a viselkedésére, így folyton gyepálták az iskolában. Amúgy igazolást kaptam mindig, ezért megérte eljárnom, mert mindig úgy időzítettem, hogy iskolaidőben kelljen mennem. Így jöttem rá, hogy jól tudom megvezetni az embereket, amiből gyakran hasznot is húzok a mai napig.

Ha el is mész úgysem fog változtatni rajtad, egy gyerekkori traumát fog keresni csak, kamuzz be valami vallásos dolgot, mert a vallást nem meri egyik se boncolgatni, félnek a következményektől, mond azt, hogy mittomén Mózes azt üzente neked, hogy te vagy a kiválasztott blabla. Lóghatsz jó sokat, mert egész napos igazolást adnak, sőt én annyira beetettem az én jó doktoromat, hogy kiírt egy hétre "idegi kimerültség" miatt.

2013. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Menj csak el pszichológushoz, aki majd megmondja anyudnak, hogy normális 16 éves vagy. :)
2013. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Menj el hozzá, nem lesz semmi bajod tőle, és meséld el neki milyen az anyukád, hátha kezelésbe venné.
2013. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!