Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kell a 2. félévtől tanulnom?

Kamaraka kérdése:

Kell a 2. félévtől tanulnom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy a második félévtől kell-e tanuljak? Rengeteget készültem a felvételi napjára, sokkal többet mint az osztálytársaim, már nagyon unom :S Számít a második félévi jegy? Nézik az iskolák? A tanárok szerint igen, de gondolom azért mondják, mert már senki nem vette komolyan, csak bejárt órára...Nincs már kedvem gürizni! :D

2014. jan. 13. 21:04
 1/8 anonim válasza:
100%

Bennünket hülyítettek, hogy a gimiben nézik év elején és ha rossz, visszavonják a felvételt...Persze, senki nem volt kíváncsi rá :D

De azért ne eressz le nagyon, csak kicsit.

2014. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel még az év végi bizonyítvány előtt kiküldik az értesítést, visszavonni nem szokták.
2014. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi a gimi elején majdnem mindenből dogával indítottunk az általános iskolai anyagból. Kérdezték azt is, ami 8. 2. félévében volt anyag, meg olyat is, amit nálunk nem is tanítottak, de másik sulikban igen (gyenge volt a biosz tanárunk).
2014. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske! :D Most kitűnő leszek, de második félévtől nekem elég lesz a kettes mindenből :))
2014. jan. 13. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így álltam hozzá, és 4,8 lett az átlagom.

Nálunk második félévben csak néhány ember tanult rendesen, a többiek mind "csak ne bukjak meg" hozzáállással, köztük én is. Életem leglazább féléve volt, nem hiszem hogy lesz még valaha ilyen, max érettségi utáni időszakban. Szóval azt mondom, használd ki! Egy hármast mindenből össze lehet hozni akár egy váratlan felelésnél is, hogyha előző órán fél füllel odahallgattál az anyagra. Ha előtte szünetben átfutod, simán megvan a négyes, főleg ha van érzéked az adott tárgyhoz. Meg nyolcadikban még nincs olyan nagy követelmény, én általánosban csak a dolgozatok előtti minimális tanulással voltam kitűnő a város legerősebb sulijában. Most gimiben azért jóval magasabb követelményeknek kell megfelelni, szóval idén elkezdtem tényleg menetrendszerűen, egy héten 2szer 3szor tanulni, így most félévkor 3db négyesem lesz. Szóval örülj annak a nyolcadik félévnek, mert ha buli van, azt ki kell élvezni ;))

2014. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8.os vagyok,a kémiát kijavítom négyesre,a többit meg tartom,de nem tervezek nagy hajtást!:) Azért fogok egy kicsit tanulni,mert a bizibe mégse legyen hármasom.:) Bár én 8 osztályos gimibe járok,de el tervezek menni.:))
2014. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lili05 válasza:
100%
Nekünk azt mondta a tanárunk, hogy ne rontsuk le, mert nézni fogják azt hogy azért mennyit rontottál. Bocs annyira nem tudok fogalmazni, úgyhogy össze-vissza beszélek. xD a lényeg h nemjó ha lerontasz. már ellehet lazulni de legalább a 3-mast 4-es szintet tartsd meg! :D
2014. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha nagyon sokat rontasz. Mondjuk ötösről 1-re, 2-re, 3-ra. ilyenekre. Meg négyesről 1-re , 2-re.
2014. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!