Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pszichológus szeretnék lenni....

Pszichológus szeretnék lenni. Tegnap találtam ki és ez ösztönöz a tanulásra. Mit kell hozzá nagyon tanulnom. És ez ugye nem csak gy "fellángolás"? Komolyan gondolon.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tegnap találtad ki akkor valószínűleg az.

De egyetem kell hozzá

azelőtt meg egy jó gimnázium

2011. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is pszichológus szeretnék lenni. először is: baromi sokat kell tanulni, rengeteg pont kell az egyetemre. szerintem nem árt egy emelt érettségi, a nyelvvizsga pedig elengedhetetlen... ezek amúgy is többlet pontot jelentek. meg elég jól kell érettségizni, év végi jegyeket is felhozni, amik érettségi tárgyak. meg persze kitartó szorgalom :D
2011. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Görgess egy kicsit lejjebb, és itt lesznek a tárgyak, amikből számolják a pontokat (a neked legjobban sikerült kettőből)

[link]

Ez persze csak az ELTE- PPK -ra vonatkozik, máshol a pszichora valószínűleg más.

2011. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!