Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A "Kamaszok" kategória a...

A "Kamaszok" kategória a kamaszoknak szól vagy azoknak az szűlöknek akiknek kamasz gyermeke van?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
is-is
2014. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Mivel ez egy Gyerekvállalás,nevelés!!!! témakör,azoknak az ANYUKÁKNAK szól akiknek kamasz gyermekük van,és vele kapcsolatban szeretnének kérdést feltenni.

Csak sok kamasz ide írogat,mert buta,és annyi esze sincs,hogy ezt megértse!!!

2014. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekvállalás, nevelésen belüli alkategória, kamasz gyerekek nevelése, tehát a szülőknek szól. Szerintem teljesen egyértelmű.
2014. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Szülőknek szól. Viszont mivel nincs kategória kamaszoknak, ahol kérdezhetnénk, így kizárásos alapon ide kell írnunk. Nem hobbiból írunk ide, vagy mert nem értjük. Egyszerűen rossz a rendszer.
2014. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem egyes embereknek miért okoz akkora problémát az,hogy a kamaszok ide teszik fel a kérdéseiket. Nekem ha egy kérdés böki a szemem akkor lejjebb görgetek és hőbörgök azon,hogy minek írta ki?!


Amúgy meg Gyerekvállalás,nevelés a kategória,azon belül kamaszok. Szóval szülőknek és kamaszoknak is ugyan úgy szól a téma. Egy kamasz is felteheti a kérdését,hogy "Szülök,ti ezt meg azt meg amazt megengednétek?" Vagy,hogy ki-hogy reagál stb.


Tény,hogy egyes emberek nem a legmegfelelőbb kérdést írja ki ide,de mivel ide jár a legtöbb kamasz és kamaszokhoz irányul a kérdése így én is ide írnám ki.

2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

5-ösnél a pont.


A kamaszok "nevelésével" foglalkozik, így nyilván elsősorban szülők a célközönség, de ha egy kamasznak van kérdése ezzel kapcsolatban akkor szerintem teljesen korrekt ide írnia. (tipikus példa szokott lenni a "ti megengednétek-e" vagy a "ti mit szólnátok ha a lányotok..." ... stb.)

2014. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem elsősorban a szülőknek, mint ahogy előttem is írták ez a gyereknevelés kategóriában van nem pedig a kamaszpanasz.hu oldal, de én még nem láttam olyan kérdést amit ha normálisan tett fel egy kamasz, akkor nekitámadtak volna, hogy mit keres itt..

Úgyhogy az ő kérdéseik is elférnek itt.

2014. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ez tökéletesen mutatja a valóságot. A kisgyerekek nevelése esetén nélkülük beszélnek meg dolgokat, róluk beszélnek. A kamaszoknál szükségszerű, hogy velük együtt oldják meg a problémát.

A kamaszok nevelése más, mint a kisgyerekeké. Ezt látni kell. El kell fogadni. Szerintem jó, hogy itt vannak.

2014. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!