Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mik azok a dolgok,...

Kamaszok, mik azok a dolgok, amik mostanában a legnagyobb hatással vannak az életetekre?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mindennapjaitokban történő dolgokra. Nyelvvizsgára készülődés, felvételi, fiúügyek, csajok, barátok, barátnők, horribilis kémiadolgozat...
2014. jan. 17. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sport + kórház.. (nem nem igazán jó párosítás.. az utóbbit gyűlölöm..)

15l

2014. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nyelvvizsgára készülődés (bár már nem sokáig, vasárnaptól átveszi a helyét a "mikor derül már ki, hogy sikerült-e?")

Az Oscar díjátadó, sok kedvencem jelölték és szorítok nekik

A faktválasztás, pályaválasztás

Nyári fesztiválok, illetve, hogy melyikre érdemes menni

Mentorprogram (közösségi munka-szerűség, ugye kell 50 óra az érettségihez)

Valamennyire a fiúügyek és a barátnők, barátok is, de nem nagyon

Annak megszervezése, hogy a sulis londoni út során eljussak barátnőmmel a Docotor Who boltba :D


16/L

2014. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekem per pill a legfontosabbak:

-hogy végre túltegyem magam az előző barátomon,akivel én szakitottam ugyan,de utólag ideges vagyok magamra már azért is, hogy összejöttem vele

-a falmászó edzés és a hozzá tartozó erősités

-aztán,hogy végre rávegyem magam legalább egy minimális tanulásra(úgy értem naponta)+faktokat válasszak és kinézzem a szakokat amiket majd 2 év múlva megcélzok

-ezenkivül folyamatosan jegyzetfüzeteket és telefonos naptárt böngészve,szóbeli meghivásokat,facebookon megbeszélt programokat,az edzéseimet,a sport- és tanulmányi verenyeket tanulást és a szűk családi körömmel töltött időt kell kialakitanom,úgy,hogy közben ne fáradjak el,de ne is unatkozzak,ugyanis imádok pörögni(fontos,hogy a szüleim és köztem állandó vita tárgya,hogy igaz,hogy sok helyre elengednek,de pénteken-szombaton is,az adott helyzettől függően kb 9 és 11 között haza kell érnem.Ez a gyakorlatban annyit jelent,hogy pl a csak a városközpontban vagyok,akkor is fél-háromnegyed órával a hazaérkezésem előtt el kell indulnom,hogy időben hazaérjek,ha pedig a város másik felén,esetleg másik településen vagyok,akkor ez 1-2 óra is lehet.Igy nem tudok elmenni semmilyen szórakozóhelyre(ezek alatt a discokat,pubokat,bárokat értem)

-fontos probléma még,hogy nincs elég pénzem,havi 5000 forintot kapok(ünnepekkor sajnos nem kapok semennyit),és hiába húzom meg magam előtt a határokat,hó végére nem marad semmi,igy nem tudok gyüjteni semmilyen nagyobb értékű cuccra,élményre(ebből a pénzből kell kifizetnem a helyi buszozáson kivül a buszjegyet a távolsági buszokra,amikor másokho megyek,a kaját a délelőtti szendón és gyümin+menzás kaján kivül(szóval ha pl nem tudok edzés előtt hazamenni vagy utána nagyon megéhezek vagy hétvégén ha a barátokkal vagyok.+ebből kéne fizetnem a ruháimat,kiegészitőimet meg ilyesmit,bár erre már alig marad.

-fontos,hogy egyszerűen iskolaundorom van,mégis egész jól állok(ha jól tudom 4,6 körül lesz a félévi átlagom,és főleg a tölteléktantárgyakból állok négyesre,a fontosabbakból pedig 5-ösre.erős gimibe járok egyébként(10. osztályba) és egyetemre,főikolára készülök majd,műszaki,környezettel foglalkozó,sport vagy művész szakirányra.

Nagyjából ennyi lenne

16/L :))

2014. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Iskola, tanulás... nem szeretek tanulni, itthon nem is sokat foglalkozom vele, de a suliban odafigyelek és így jó jegyeim vannak.


Legnagyobb hobbim a sport (nézni és csinálni is). Csapatban kézilabdázom (de nem komoly szinten), és rengeteg sportot megnézem a tévében, kedvencem a Forma-1. Erről rengeteget is olvasok (cikkek, könyvek, fórumok), szabadidőm nagy részét ez teszi ki. Sportújságíró szeretnék lenni.


Egyre inkább foglalkoztat, hogy változtassak magamon, külsőleg és belsőleg is. Nagyon félénk, visszahúzódó vagyok/voltam, az utóbbi időben elkezdtem kicsit nyitni és így jobban is érzem magam. Szeretnék még aktívabb, barátkozósabb lenni. Külsőleg pedig szeretnék kicsit divatosabb frizurát (most csak sima hosszú hajam van, általában összekötve hordom), meg lányosabb ruhákat. Eddig soha semmit nem sminkeltem, de most kezdek néha szempillaspirált, szemceruzát használni. Szóval ez is sokat foglalkoztat, hogy kicsit változtassak magamon, hogy magabiztosabb legyek és jobban érezzem magam a bőrömben.


16/L

2014. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Iskola: fel kéne húznom magam a fontosabb tárgyakból kitűnőre, mire jön az év vége. Most félévkor négy ötösöm lesz, év végére legalább hetet szeretnék és a két hármasomat is négyesre kéne csinálnom. El kéne döntenem milyen faktokat választok majd, nagyon hajlok a magyar felé meg az angol felé is de nem tudom mit tudnék kezdeni velük a későbbiekben.

Barátok: úgy érzem valami baj van velem, nem szeretnek annyira és zavar. Sokszir beképzelek dolgokat, valószínűleg most is ez történik..

Fiúk: van egy srác, aki találkozni akar velem, de félek hogy csak ki használ..

Egyéb: le kéne fogynom meg olyan öt kilót, szeptember óta olyan hét kilót fogytam már. :)

16/L

2014. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kitűnő szeretnék lenni évvégén,félévkor ez nagyon nem jött össze

fiúügy,egy barátnőm megváltozott

2014. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Felveteli(szobeli,kozponti)

Iskolaundor

Osztalytarsak

Buszkeseg(4,5-os atlag)

2014. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rajz felvételire készülés de általában semmi. Kissé céltalan vagyok.
2014. jan. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mostanában nagyon sokat olvasok, nem tudom miért. Évekig hanyagoltam a könyveket, de megint rákaptam. (nagyon)

Másrészt a hetem többnyire azzal telik hogy várom a hétvégét, a hétvége meg szinte egy pillanat alatt eltűnik. :D

Aztán rengeteget gondolkodok azon, hogy mik a céljaim a jövőben. Fogalmam sincs, nagyon nehéz kérdés...

Ezen kívül szokásos dolgok, mint például hogy fogyni szeretnék, és hasonlók.

2014. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
most az utolsó két hét nálam nem szolt másról, mint a tanulásról és a felvételire gyakorlásról
2014. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!