Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt a legnagyobb rosszaság...

Mi volt a legnagyobb rosszaság, amit elkövettél gyerek illetve tiniként és hány évesen? Milyen büntetést kaptál érte?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 13:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

5 évesen krumplit dugtam a fater wartburgjának a kipufogó csövébe!


Egy hétvégén át szerelték mire rájöttek mi baja.


Kegyetlenül kaptam a mogyorófa vesszővel :D


Tiszta hurka meg kelés volt a valagam.


Aztán



12 évesen pöckölgettem a lakásba a gyufát, mert az jaj de baró ahogy meggyulladva repül.


Belerepült a nyitott leolvasztott hűtőszekrénybe.


Nem vettem észre csak amikor már terjengett a füst a hűtő meg félig kiégett..



Nem kaptam semmit.

2014. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Sokáig gondolkoztam a kérdésen, mire ráakadtam a válaszra. 15 évesen hazudtam itthon arról, hová megyek, mert tudtam, hogy nem engednének el. Jó gyerek voltam egyébként, tisztelettudó, őszinte. Életem egyetlen hazugsága volt. Mikor utólag kiderült, nagyot csalódtak bennem a szüleim. Ezt akkor annyira nem fogtam fel, de a lehető legnagyobb büntetést kaptam érte: évekig kellett küzdenem azért, hogy visszanyerjem apa bizalmát. Mára már minden oké, de soha többé nem fogok hazudni nekik semmiről.

19/L

2014. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Én sárgolyókat gyúrtam ősszel és fűzfa ág végére ráhúztam és avval dobáltam a ház falát. A cél az volt, hogy minél magasabbra repüljön. Kaptam két seggre verést és egy jó nagy szidást. Egy napig még a házból sem mehettem ki. :D Nekem ez volt a legnagyobb.
2014. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen a szomszéd ház falát. :$ De azóta se csináltam semmi ilyesmit.
2014. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Bár ez nem velem volt, de karácsonykor azzal készítettük ki barátnőm nővérét, hogy a kislányának ajándékba többszáz drabos matricás hello kittys csomagot vettunk..

Karácsony másnapján már az egész lakás tele volt matricákkal, de még a könyvek lapjai is..

2014. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Ja meg ezt majd el felejtettem!


Volt egy értékesnek tartott lakkozott "cseresznyefa" szekrénysor a vendégszobába.


Olló hegyével telerajzoltam mindenféle állattal egyetlen délelőtt alatt amíg öreganyám csirkézett meg az udvaron volt.


Azért kukoricán térdepeltem egy egész napig a sarokba és csak enni lehetett.


6 éves lehettem.

2014. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%

Jaj bszki meg ez is beugrott..


A fater övét lóbáltam meg pörgettem és a csattjával szanaszét törtem a csillárt a hálószobába.

2014. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
56%

Mai napig nem vagyok büszke rá, de tiniként belekerültem egy rossz társasága. Hanyag és nemtörődöm típus voltam akkoriban. Haverokkal sétáltunk elhagyatott sínek mellett, és az egyik srácnál volt graffiti festék, a sínen meg egy régi mozdony, ami műemlékként volt kiállítva. Sötét is volt már, gondoltuk senki se lát, hát elkezdtünk rá mindenféle ocsmányságot fújogatni. Aztán találtunk lapos köveket, és elkezdtük dobálni. Betört két ablaka.

Aztán olyan is volt, hogy kiraboltunk egy édességautomatát, vagy vettünk egy csomó kaját éjjel, meg italt, és kiültünk zabálni valami játszótérre. A szemetet otthagytuk, és mikor kellően részegek lettünk, a puásüvegeket széttördeltük. Vagy cigicsikket etettünk a Balaton partján hattyúkkal.

Az első kettőből rendőrségi ügy lett, de nem kaptam semmit, viszont kirúgtak a suliból. A többit megúsztam.

25 L

2014. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Hát a folyamatos hazugság a szülőknek azt most nem számítom ide. :D


talán,hogy még alsóban kihúztam a gyufát egy tanárnál és a téli szünet előtt mondta,hogy szeretne beszélni anyukámmal. Én meg szépen nem mondtam el neki. Aztán februárban összefutottak... Anyám jól elvert érte

2014. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

nagyon müvész lélek voltam kiskoromban és az egész ház falát telefirkáltam, de folyamatosan, ahogy nőttem, a firkák úgy lettek egyre magasabbak :D aztán mikor kb 5 éves lehettem lelett festve az egész, de ez engem nem állított meg, mikor nem látta senki eltologattam a szekrényeket és mögé rajzolgattam :D aztán persze nagytakarításkor volt nagy meglepetés, hogy a frissen festett fal tele van firkálva :D:D mikor a házból kilettem tiltva véglegesen rajzolgattás terén, akkor meg kívülről firkáltam krétával a ház falát... szóval kitartó voltam :D

volt, hogy itt volt egy barátnőm, nyár volt, tele eresztettük a fürdőkádat vízzel. de ez nekünk nem volt elég, szétpacsáltuk az egészet, aztán addig eresztettük a kádba a vizet, ameddig a padlóra vagy 5 centi vastagságú hatalmas víztócsa nem állt... mikor anyukám beakart jönni a fürdőbe hirtelen kizúdult az összes víz, amin csúszkáltunk a padlón... :D

a rongálásokért annyira nem voltak mérgesek, ezek után sem volt büntetés, inkább a rossztanulóság miatt volt mindig kiakadás...

tiniként amiért nagyon mérgesek tudtak lenni az az, hogy pl elmentem péntek délután, haverokkal... aztán berúgtunk, haza se tudtam menni, aztán szombaton folytatás, akkor se mentem haza, aztán vasárnap este hazaállítottam összeszakadva. ezt párszor játszottam el, hogy nem mentem haza, úúú ezért mindig nagyon mérgesek voltak...

büntetésként mindig azt kaptam, hogy nincs net... :/

2014. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!