Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, volt már valami...

Kamaszok, volt már valami ijesztő élményetek az utcán?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ma 5 órát shoppingoltam és behaluztam, hogy egy próbababa jön felém. De csak egy ember volt. Pedig semmilyen szert nem fogyasztottam.
2014. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mentem haza gyalog és szakadt az eső , villámlott dörgött, hatalmas szél volt. Anyumat nem tudtam elérni mert a telefonom lemerült. Hatalmas vihar volt én meg egy esernyővel meg rövidnadrágba szandálba igyekeztem. (nyár volt)
2014. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ez mennyire számít utcának, de elmesélhetem: Pár éve történt. 3 man voltunk, sétáltunk, gondoltuk kisétálunk a falu határától 1km re levő vasútállomásra, menet közben filmekről beszélgettünk, szóba került a Kör is, hogy nehogy jöjjön belőle a TV-s csaj. Aztán mikor kinn voltunk állomáson, ugye kis falusi állomás 1 sín, meg 6 lámpa sorban a peron mellett. Aztán még mindig beszélgettünk a legelső lámpa fénye alatt, aztán egyszer feltűnt, hogy már csak 4 lámpa ég az 5 ből. Valamelyikőnk szóvá is tette, pár pillanattal később 3 égett csak, ekkor már feltűnt mindannyiunknak. Aztán ahogy néztük őket a következő is villódzott és kialudt.... na itt volt az a pillanat, hogy szaporán indultunk vissza a falu felé... :D Közben visszanéztünk már 1 lámpa se égett, de aztán pár napra rá kiderült hogy elvileg csak energiatakarékosság, hogy mikor sokáig nem jön személyvonat, akkor lekapcsolódnak a lámpák automatikusan, de ettől még maradandó élmény maradt a dolog.
2014. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mentem suliba.

Tök kihalt volt minden.

Jött velem szembe egy pasi és megfogdosta a melleimet...csak úgy az utcán mintha ez tök normális lenne közben meg vigyorgott és mondott valamit de nem emlékszem mit mert totál lefagytam. Aztán ott hagyott.

Borzalmas volt. Nem merten elmondani senkinek mert nem szüleimnél laktam akkoriban. A "keresztanyám" meg nem hitt volna nekem.

2014. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron történt, amikor Margit-szigeten voltam a barátaimmal és késő estig kint voltunk. Elmentem pisilni, de én hülye nem hívtam magammal senkit, mivel úgy gondoltam hamar megjárom (hozzáteszem azon a részen korom sötét volt, egy lámpa nem világított). Amikor végeztem elindultam visszafelé de észrevettem, hogy valaki elkezdett követni. Egyre nagyobb léptekkel közeledett felém, én meg hiába kapkodtam a lábam, végig nagyon a sarkamban volt, nagyon féltem. Hálaistennek, amikor meghallottam a barátaim hangját 100 méterről megnyugodtam, és visszapillantva azt az embert sem láttam. Emlékszem nagyon megkönnyebbültem, viszont rossz belegondolni, hogy mi történhetett volna.

Késő este, ne menjetek egyedül sehova lányok! :(

2014. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat * 10 m, egyel több nullát raktam
2014. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggel mentem iskolába, az egyik osztálytársam egy kihaltabb utcán meg viccből elkapott hátulról, mintha megtámadna. Úgy megijedtem, mint a nyavaja, azt hittem le akar szúrni késsel valaki.
2014. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem utca, de na - hévmegben, a nem éppen beszámítható állapotú haverommal vártuk a hévet, és odament pár archoz cigit kérni, de én is mellette voltam. Két srác, egy csaj volt. És szerencsétlen haverom meg rágyújtott a cigire, majd egy tavaszi szellő miatt, elindult a csaj felé, és reflex-szerűen bele akart kapaszkodni. Csak a két srác azt hitte valamit akar a csajtól, tapizni vagy nemtudom. Na, és itt a haveromat pofánvágták, de kifeküdt, olyan szinten, ömlött az orrából a vér stb.... Elvették a telóját. Az volt a baj, hogy én is közelebb álltam a detoxhoz, mint ahhoz, hogy hazaérjek, de egy határozott mozdulattal gondoltam elintézem a két srácot. Hát nem jött össze, ugyanis igazából a korlátba kapaszkodva letérdeltem. És ha a többiek nem jönnek, ezek engem ott szétvernek, ugyanis már megkaptam az első pofont, és hasba rúgtak kétszer, mikor elkergették őket, mivel öt másik ismerősünk is távozott a buliból, és arra mentek haza.


Azóta nem fogyasztottam alkoholt, csak sört. Nem kívánom senkinek, hogy ilyen legyen, úgy féltem a részegségem ellenére, hogy teljesen kijózanodtam, és kis híján behugyoztam. Bár lehet a fájdalomtól, ugyanis nem vagyok nagy bunyós, nem bírom, ha megütnek.


Ezért soha többet nem fogok berúgni, vagyis ez a terv... Nem vagyok erre a sztorira büszke, inkább szégyen, hogy idáig jutottam.


17/F

2014. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jöttem haza a kutyafuttatót kettészelő út mentn, fényes nappal volt, egyszercsak leszólított kb. 5 fiatal (a nemzetiségüket hadd ne említsem) és megkérdezték, hogy nem lennék-e a barátnőjük, meg ilyenek. Már elkezdtek volna körbeállni, amikor én okos kis 11 éves sarkon fordultam és átrohantam a kutyafuttatón. Picit kiabáltak még utánam, de nem kezdtek el üldöznin, szerencsére közel laktam.

Nem tudom, mit akartak, lehet csak szórakozni egy kicsit, de örülök, hogy nem fagytam le és volt annyi eszem hogy rohanok :D

16/L

2014. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer barátnőmmel sétáltunk nyáron egy parkban és odajött hozzánk egy ilyen p.csa és elkezdett minket sértegetni. Aztán visszament az ő barátnőjéhez. Aztán mentünk el és elkezdtek követni (bicikliztünk mi is ők is) majd mikor utolértek barátnőmet lerántották a bicikliről és kapott egy

kisebb pofont aztán tovább menekültek. Hát nem fostunk áá

2014. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!