Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Nektek milyen programok...

Tinik! Nektek milyen programok voltak a szülinapi bulitokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen programok voltak a szülinapi bulitokon?

Én arra gondoltam hogy szórakozunk a ruhákkal ('divatbemutató') és megnézünk egy filmet. Rémtörténetek esetleg? Számotokra melyik ijesztő sztori a legjobb? Privit is írhattok ha leírjátok a városotok nevét!(nem szeretném ha felismernének ;-) )



2013. szept. 9. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt bulim de,az egyik lányoszttársam minden évbe rendezett egy ottalvósat(fiúk lányok) hát kacérkodtunk hülyéskedtünk és beszélgettünk..:D
2013. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

szia!

igaz már 31 éves vagyok, de volt egy emlékezetes szülinapi buli amikor még 14 éves voltam...

Egy osztálytársamé volt aki meghívott magukhoz, tized magammal együtt. Vidéken laktak, nagy ház, kert és a kertből nyílt egy erdős rész.

A lánynak volt három bátyja, akik megszerveztek neki egy ijesztegetős esét a tortázás után... a marhák :D

szóval el kellett jutni egyik pontból a másikba a sötét erdőben úgy hogy kettesével- hármasával mentünk. Nagyon ijesztő volt, mert mindenfélét kiraktak, meg ijesztő hangok jöttek az erdőből, és az egyik bátyja lekuporodott az egyik bozótosba és az arrajárók bokáját megfogta! én a 3. csoportban voltam és csak az elöttünk levők sikongatását lehett hallani! majd a mi csoportunk indult útra- 3 an voltunk.. és elkapta az egyik lány bokáját aki úgy megijedt hogy lehányta! :D szóval az utolsó csoport már csak azt hallhatta hogy síkítunk majd röhögőgörcsöt kapunk...:D

2013. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok,ja és azok az üvegezések..hmm
2013. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

11-13 eveseknek ez jo program...


De 15-17 eveseknek mar nm , a film az jo otlet :)

Uvegezes , zene , egy keves pia , talan vizipipa

Ciki - vicces sztorik meselese , grilezes , karaoke, esetleg suthettek

valamit ,:))) ,

De a remtorteneteket felejtsd el...

2013. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, random. Leginkább az erdő közepén ordibáltunk éjszaka (kint lakunk az Isten hátra mögött kb) beugróztunk, öhm nem is emlékszem, nem élveztem annyira
2013. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg vicces vagy ciki sztorit tud valaki?

(mindenkinek ment a zöld kéz! ;-))

2013. szept. 10. 07:02
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem most lesz bulim, de barátnőmé egy hónapja volt. Mi piáztuk, meg beszélgettünk, nevetgéltünk, és ennyi. (16. szülinap volt)
2013. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

Jujjci.. *.* tinibulii wáááá öltözzünk hejcegnőnek utána meg sminkeljük ki egymááást.. hűűű.. *o*


Na nem..XD

van kaja pia (nem nem csak alkoholmentes.., zene (nem dzsásztin bibőr..) jó társaság.. onnantól meg megy minden magától..


Am. Boldogot..:D

2013. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!köszönöm!

Nem alkoholosra gondoltam és UTÁLOM Justin-kát!

2013. szept. 10. 15:34
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy mondja az egyik előttem szóló, 11-13 éveseknek megfelelő, anno nekem is bejöttek az ilyesmik :D

Most már 2 éve annyiból áll, hogy eljönnek hozzám páran, iszunk, közben dumálunk, kisminkelünk, csinálunk idióta képeket, játszunk valami ivászatosat, elindulunk bulizni, útközben még mindig iszunk, beugrunk cigiért, közben már ittasan barmulunk, aztán ha megérkeztünk bulizunk. :)

2013. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!