Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek milyen dolog...

Szerintetek milyen dolog lenne feleslegesen bemenni az iskolába a kelleténél jóval korábban?

Figyelt kérdés

Szóval ha 8:00-s busszal mehetek, de 6:10essel bemennék már, és 9:40ig ott lennék az iskolában csak úgy a folyosón Wifiznék meg ilyesmi amíg nincs órám.

Gyökérség lenne?


2014. jan. 20. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos,hogy nem mennék be,de ha te ezt látod jónak hát menj :)
2014. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én elég gyakran bementem hamarabb, de vagy a társaság miatt, vagy ha egyedül akartam lenni pl tanulni vagy csak hogy nyugiban legyek, akkor meg beültem a könyvtárba, mert ott mindig nagy volt a csend+hullaszag.... :)

de a folyosón sosem ültem magamban

2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalom, vagy rendszeresen? Mindegy, mindket esetben hulyeseg, inkabb aludj tovabb reggel, jobban megeri!

Bar most en is azon gondolkodom, hogy neha be kene menni nekem is a szokasosnal egy oraval a suliba, mert akkor nincs tomeg a buszon, es en itthon szinte sosem tanulok, hacsak nem irunk dogat.... Reggel pedig jol fog az agyam, es atnezegetnem az utolso ora jegyezet, ilyen szempontbol megeri. De csak azert, hogy netezz...

2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Butaság.Inkább aludj tovább.Neteezni otthon is tudsza,kkor meg minek? Akkor inkább nézd át az utolsó óra anyagát..
2014. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én már indultam reggel 5kor iskolába úgy,hogy 9től volt órám és csak 5 percre van az iskola. :DD

Barátnőmmel körbejártuk a várost

2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!