Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek a gyerekemet...

Szerintetek a gyerekemet elengedjem szórakozni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves kislányom. Helyén van. Megbízható. De valahogy még is vannak aggályaim , és nem engedném el szívesen. Ti mikor engedtétek el a gyerekeitek először ? Én nem engedném el , de valamilyen szinten megesik rajta a szívem , de azt mondtam neki hogy nem , azonban egy kicsit elgondolkodtam és szükségem lenne kívül állók véleményére.

2014. jan. 25. 13:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy van egy 17 éves barátja. Már régóta barátok , én is nagyon szerettem , és tudom hogy vigyázna rá, nem engedné hogy belekeveredjen valami hülyeségbe , de nem szívesen engedném el, csak olyan rossz hogy most elzárkózik előlem , pedig eddig mindent elmondod nekem , de most hogy nem engedem el ....
2014. jan. 25. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:
hisztizik..
2014. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%-os. Gondolom te sem vagy több 16-nál.
2014. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
12 évesen voltam először szórakozni éjszaka egy koncerten, egyig kint lehettem.
2014. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valóban nem sokkal vagyok több csak 2*16
2014. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16 éves koromig csak házibuliba engedtek el a szüleim, utána bárhova mehettem, ha pontosan tudták, hogy hol leszek, és mindig volt nálam telefon. Persze rossz volt, mikor az osztály már kilencedikben ment csoportosan diákbuliba, de nem szenvedtem lelki sérülést, nem maradtam le semmiről.
2014. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#14-es vagyok, nem értem minek kellett lepontozni, ha a kérdésre normális választ adtam, hiszen benne van, hogy ki mikor engedte el a gyerekét először, hát engem 12 évesen, mégsem lettem egy alja rxbanc, mellesleg ezek a gombok nem like és dislike gombok. (már nagyon zavar, hogy mindenki erre használja)
2014. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én is 15 évesen kezdtem eljárni(addigra már tényleg minden osztálytársam eljárt,pedig pedig normálisak),nincs szerintem ezzel semmi gond,ha letisztázzátok,hogy kivel,hová,meddig.
2014. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Engedd el, nem hímes tojás. Pláne ha olyanokkal megy akiket ismersz. És a baj bárkivel bárhol megeshet.


Bár én férfi vagyok, engem anno 14 évesen engedtek el először.

2014. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10 ig elengedném. De ha dühöng akkor ne engedd. Mondd meg neki hogy gondolkodtál a dolgon és ha érettként viselkedett volna és nem kiabállt volna akkor most kimenője lenne
2014. jan. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!