Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért piszkálnak?

Miért piszkálnak?

Figyelt kérdés
157-158 és 64kg:) 12/L Nem vagyok túlzottan kövér csak kicsit húsisabb.Az osztálytársaim folyton piszkálnak hogy dagadt meg nagyfejű disznó tehén.Nagyon bánt mit tehetnék?
2014. jan. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a lányok ebben a korban gonoszak, akinek nem inge ne vegye magára. Idővel remélem kinövik és megértik, hogy minden alak gyönyörű, akár csontsovány akár duci, csak legyen egészséges az illető. Nem érdemes visszaszólni, de ha nagyon durvákat mondanak, kérdezd meg, mi közük van hozzá és mi alapján ítélnek el, mert ők ennyire tökéletesek úgy tűnnek.

Engem szerencsére sose cikiztek emiatt osztálytársak, csak a "barátnőim" tettek néhány sértő megjegyzést.

16/L/175 centi, 75 kg.

2014. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük, hogy szerelmesek-e beléd, azért foglalkoznak ennyit Veled?

Kezdj el sportolni, Neked több önbizalmad lesz (és letojod miket mondanak), na meg a babaháj (mert ez még az) is lekúszik ;)

2014. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg nekik, hogy szellemi fogyatékosok, akik az elméjük homályában olyan gyenge emberi lények, hogy nem tudnak elvonatkoztatni a külső és belső tulajdonságoktól. A szépség belülről fakad.
2014. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre! Mondd meg nekik, hogy Te legalább nem vagy csontváz.
2014. febr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piroska és a farkas ***** válasza:
73%
Kedves Orizatriznyák, én sérült fiatalokkal foglalkozom, és mondhatom, hogy náluk jobban senki, de senki nem látja jobban a belső értékeket. A kérdezőnek meg annyit írnék, hogy aki nincs békében önmagával, az fogja igazán kritizálni a másikat szerintem, tehát én a helyedben csak sajnálnám azokat, akik beszólogatnak. Én sem vagyok tökéletes alkatú, mégis megtalált az a férfi, akinek én és így vagyok a legszebb, és hidd el, ha majd megtalálod, és el is hiszed neki, annyira mindegy lesz, h ki mit gondol, hogy az csak na. Addig meg szépen sportolj, mosolyogj sokat, hogy aki igazán fontos, afelé azt tudd majd sugározni, hogy rendben vagy magaddal, úgy ahogy vagy :)
2014. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbáld meg elfelejteni őket. Biztos van valaki az osztályban aki megért..Ha meg beszólogatnak tök nyugott hangon válaszolj nekik. Az ellen nem tehetnek semmit. Nagyjából nem tudnak rá válaszolni!
2014. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj rúltenni rajta. Én 8.-an 151 cm vagyok, egy ideig cikiztek, de amikor látták, hogy leszarom akkor abbahagyták. Szóval próbáld nem kimutatni, hogy bánt.
2014. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!