Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 17 éves lány...

Szerintetek egy 17 éves lány alkalmas erre? Lehet elég érett hozzá? Nem túl felnőttes ez az életvitel?

Figyelt kérdés
legyen egy egyetemre járó barátja, aki a tanulás mellett dolgozik, autóval viszi mindenhova a lányt, iskola után együtt ebédelnek/ együtt vacsoráznak. Együtt járnak színházba, együtt sportolnak, persze szexuális életet is élnek, 2 hetente egyszer szexelnek, közös nyaralást is terveznek
2014. febr. 4. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ezzel baj. Ha nem csak a szórakozás ilyen rendszeres, hanem az érettségire készülés és továbbtanulási tervek megvalósítása is, akkor teljesen korrekt.
2014. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy egyetemista fiu 2 hetente 1 szex? megcsalás lehetséges?

Amugy: Ha te vagy a lány: nem gondolod, hogy túl magasak az elvárásaid anélkül, hogy barátod lenne?

Ha egyszer gylog mennél suliba már letörne a körmöd? Eltartott akarsz lenni felnőtként?

2014. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés a napokban kiírt: Normális-e hogy egy 17 éves lánynak 20 éves egyetemista barátja van? - kérdéshez kapcsolódik akkor őszintén szólva nem értem a nagy aggodalmad, hogy ez miatt már a 2. kérdést írod ki..., ha nem a te kérdésed akkor ne haragudj csak nagy a hasonlóság... A kérdésre válaszolva az első válaszolóval értek egyet, semmi gond nincs ha marad idő a tanulásra is.
2014. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Engem is visz a barátom mindenhova autóval, meg barátnőim között is, akknek a barátjának van jogsija, őket viszik mindenfelé autóval. Mi is szoktunk együtt étkezni elég gyakran, de a heti 2 szex borzasztóan kevés szerintem, pedig nem vagyok egy telhetetlen lány.
2014. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem hetente 2, hanem 2 hetente 1! Fura, hogy neked a hetente 2 is kevés, ahhoz képest, hogy egy 17 éves lányról beszélünk.

A kérdezőnek pedig: Lehet elég érett hozzá, de ne menjen a tanulás rovására.

2014. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem az eleje valahogy nem stimmel, milyen egyetem mellet lehet mindenhová autóval vinni egy középiskolás lányt, és még együtt ebédelni, vacsorázni, sportolni, stb?

Ha ez igaz, akkor ez nem felnőttes, hanem aranyifjas, és a fiatalember kb. minden második előadásra -gyakorlatra jár csak be.

2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hetente 1 még kevesebb. Nem tudom ki hogy van vele, de én miután elvesztettem a szüzességem kb 3 hónapig csak úgy hetente egyszer kétszer csináltam, aztán naponta 2-szer 3-szor. Kétlem, hogy ha 17 éves akkor most a hetekben kezdte volna el a nemi életét. Persze lehetséges, akkor bocsánatot kérek.
2014. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A felnőttes életvitel ott kezdődik, hogy megkeresem a pénzt, amit elszórakozom és nem a barátom kocsijával meg pénzével villogok - amit valószínű ő is a szüleitől kap. Egyébként nem értem a kérdést, egy normális kapcsolat erről szól, szórakozunk, sportolunk, eszünk, stb. együtt, épp amihez kedv van.
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!