Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 15-16 évesnek mennyi "fér...

Egy 15-16 évesnek mennyi "fér bele"? Főleg szülők véleményére lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, lassan 16. úgy gondolom, hogy már szinte az a természetes, hogy ennyi idősen az ember bulizik és nagylányként viselkedik, mert a környezetem ezt sugallja. Azon gondolkodtam, hogy csak én élek-e másképp. Például csak anyuval megyek vásárolni, nagy örömmel kezdek el hülyülni a 9 éves unokatesómmal, eszem ágában sincs még szexuális életet élni (akármennyire is érdekelnek a srácok), bulizni még nem mehetek. Ez normális? Mármint ezt nem azért kérdezem, mert mondjuk én érzem, hogy hülyén viselkedem, hanem csak most már tényleg kíváncsi lennék, hogy azokon a 15-16 éveseken kívül, akiket ismerek mit csinál a többi velem egykorú. A környezetemben eléggé felnőttesen viselkednek már, de nyilván nem mindenki ilyen..vagy mégis? Nagyon kizökkent az idő, s megváltozott a világ, de a mostani állapotokhoz viszonyítva mi a természetes viselkedés egy ennyi idősnél? Szülők, Önök mennyit engednek meg a hasonló korú gyerekeiknek?
2009. dec. 7. 15:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen jól érzed ezt súgalják neked és azt hiszik hogy ettől ők a legmenőbbek a világon. Pedig ez nem így van kis sz.rosok akik azt hiszik hogy felnőttek és minél hamarabb fel szeretnének nőni. Addig örüljetek míg gyerekek vagytok és semmire nincs gondotok a tanuláson kívül. Majd egy 10 év múlva meg kívánjátok vissza magatokat anyukátok szoknyája alá.Most míg gyerek vagy lehet ez a menő a bulizás meg a csúnya visselkedés, de a felnőtt világban az a menő ha jó fizetésed jó autód és házad van! Ezt csak úgy éred el ha szorgalmasan tanulsz és nem a bulizáson jár az eszed! Míg más ember oda lesz egész nap dolgozni és alig tudja eltartani a családját mert (bulizni járt és nem tanult) addig te be mész 4 órát dolgozni és megvásárolhatod a fél tescot! XD
2009. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha neked nem hiányzik a buli, a szex, akkor egyszerűen ne tedd!Nem az a fontos, hogy mások mit gondlonak rólad, hanem csak az, hogy amikor tükörbe nézel, ne kelljen szégyenkezned.15 éves vagyok, volt olyan időszakom, amikor én is buliztam, fiúztam.Idővel megunnád, ha te nem olyan fajta vagy.Mire mész a bulikkal?Nem az az élet, hogy leiszod magad és vonaglódsz valami idióta zenére...szerintem.Jó dolog, ha saját társaságodat el tudod viselni.:)Ha anyukámmal jó lenne kapcsolatom én is vele mennék vásárolni, nincs ebben semmi furcsa.
2009. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
hát ha te jól érzed magad így akkor még biztos enm vagy érett a bulizásra de egyszer ez az idő is eljön
2009. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!