Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotokat a barátjával ( ő is 17) pár napra kettesben a Balatonra? ( 7 hónapja lesznek már akkor együtt)

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 08:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
79%
Azzal nyilván tisztában vagy, hogy aktív nemi életet élnek. Ha ez nem zavar, akkor mégis miféle akadálya lenne az "elengedésnek"? Én a gyerekeimnek még némi pénzt is adtam anno, amikor elmentek ilyen kiruccanásokra, érezzék csak jól magukat.
2014. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem,majd jövőre.
2014. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2014. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak ha ismerem a fiút. Idegennel (mármint számomra idegen) semmiképp.
2014. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
persze hogy elengedném.és ha rám hallgatsz és nem szed még fogamzásgátlót,elvinném nőgyógyászhoz.már csak abból a szempontból,hogy nehogy baba legyen akárhogy is.tapasztalatom szerint szeretnek nem gumit használni manapság a fiatalok..
2014. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem, majd jövőre.
2014. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
igen de egy 16 évest még nem.
2014. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Engem anno elengedtek, szedtem fog.gatlot, anyukam bizosra akart menni, hogy ne legyen ido elott nagymama. Szoval megfelelo ovintezkedes mellett siman elengednem.
2014. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
igen
2014. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Azért egy ilyen helyzetben ne csak a szexre gondoljunk már. Két kamaszról van szó, akik felnőtt felügyelet nélkül, idegen helyen akarnak tölteni pár napot. Természetes, hogy csak akkor engedném el őket, ha tudom, hogy tudnak vigyázni magukra és egymásra. És ezt nem csak szexuális téren kell érteni, bármi megtörténhet, fiatalok, felelőtlenek, tapasztalatlanok még.

Másrészt ha valakinek 17 éves a lánya, és ilyen kérdésnél rögtön azon kezd stresszelni, hogy mi van, ha felelőtlenül szexelnek, ott inkább a szülővel van a baj. Kinek a dolga (lett volna) felvilágosítani azt a gyereket? Ha normálisan felvilágosítottam, biztos lehetek benne, hogy tud felelősségteljesen szexelni. Csak az aggódik ilyesmi miatt, aki nem tett meg mindent, hogy a gyereke tisztában legyen a szex dolgaival, ott pedig nem a kamaszok a hibásak.

2014. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!