Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nálatok hogy van a...

Anyukák nálatok hogy van a hétvégi bevásárlás? Együtt vásároltok be vagy csak a babátokkal mentek? Esetleg Apával kettesben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a "hétvégi bevásárlás" nem mindig hétvégére esik, mert apának váltózó szabadnapjai vannak. Így, ha hétköznap megyünk vásárolni akkor visszük a babát is (2 hónapos kora óta). Ha viszont hétvégén megyünk akkor általában valamelyik mama vigyáz rá. De előfordult már, hogy én mentem a babával, vagy olyan, hogy apa ment egyedül.
2011. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még kismama vagyok, júniusba szülök, de én apát szoktam elküldeni bevásárolni, mert nemrég volt egy koccanásos balesetem, így a vezetést pihentetem kicsit, hazacipekedni meg nem bírom a cuccokat.
2011. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha megszületünk (családdá:) újra vezetgetni fogok és akkor biztosan megyünk majd apa nélkül is:)
2011. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak apa vásárol.Mi megszüntettük a nagy bevásárlásokat,mert bizony többe kerül mintha apránként vennénk,így apa bevásárol hazafelé egy bevásárlóközpontba,pontosan azt ami kell,és semmi mást,mi csakis igy jövünk ki jol anyagilag.HA netán mégis együtt megyünk akkor csakis családostól.
2011. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szülés utáni 2-3 hónapban apa vásárolt, aztán hol ő hol én, amióta nagyobb a fiunk, azóta főleg kettesben, a nagyik vigyáznak a kicsire.

Nem gondolom, hogy egy hiper vagy egy pláza a legjobb hely egy csecsemőnek.

A hét közbeni kisebb bevásárlást én intézem a kicsivel babakocsival, piacolunk, Matchba vagy Sparba megyünk. Most 15 hónapos a babánk.

2011. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem rühelli a bevásárlást, így én anyukámmal járok. :) Ő babázik, én vásárolok már születése óta. Aztán ha ő akar valamit közben venni, akkor én fogom a gyereket. De ebben az is benne van, hogy nekünk nincs autónk csak a szüleinknek.
2011. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel boltba soha!!!Csak ketten megyünk.
2011. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kislányommal, férjemmel mindig közösen megyünk bevásárolni. Kislányom 6 hónapos, és elég nyűgös baba, de ha bevásárolunk fülig ér a szája...igazi nő... :)

Amíg picike volt, addig párom egyedül ment vásárolni, vagy esetleg én mentem egyedül, és akkor apa vigyázott a picurra.

2011. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van nálunk "hétvégi bevásárlás". Ha valami nincs otthon, akkor a gyerekekkel elmegyünk. Ha több mindent kell venni, akkor megyünk együtt. De van, hogy csak Apát szalajtom el egy kiló kenyérért. Szóval elég változó...
2011. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs választási jog.A család megy és kész!Én kitalálom mit főzök és megveszem a hozzávalókat addig apa a 3 hónapos babának mutogatja a sok csilivilit.Nem érdekel milyen fáradt én is az vagyok.Vegye ki a részét.A babának is meg kell tanulnia mit szabad a boltban és mit nem pl.a 7 éves lányom elnézegeti a játékokat megkérdezi,hogy erre vagy arra van e pénz ha nincs akkor nincs és csak nézelődik.A fiamnak sem engedem majd a hisztit,de nem tudok egyszerre 3 felé szakadni.Ehez apa is kell.Nálunk ez így jól működik és a férjem is beletanult már abba,hogy ő is az egyik szülő nincs meló után heverészés,vagy sörözés a haverokkal helyette van 2 gyerek és egy feleség.:)
2011. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!