Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket foglalkoztat, hogy x...

Titeket foglalkoztat, hogy x évvel ezelőtti énetek milyennek tartana titeket most?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, de nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy a 8-9 évvel ezelőtti énem mit szólna mondjuk az arcomhoz, írásképemhez, eredményeimhez... (Ahogy arra is, hogy milyen leszek a jövőben, de arra sokan kíváncsiak.)
2014. febr. 8. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
32%

A 4-5 évvel ezelőtti énem példaképnek tartana engem, egy hatalmas arcnak. Olyan vagyok, amilyen akartam lenni. Csúnya módszerekkel érem el, de az a fontos, hogy ki tudjak teljesedni az életemben.

14/L

2014. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy részröl örülne mert sok minden ugy alakult ahogy terveztem, csak sajnos egy nem, de ennek egészségügyi oka van és remélem hamarosan ez a része is teljesül. Ha minden igy marad és az is teljesül akkor minden kerek lesz. 29/N
2014. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez nagyjából mindenkit érdekel. Volt is itt egy hasonló kérdés erről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Röviden úgy lehetne összefoglalni a mostani és az 5-6 évvel ezelőtti énem, mint ég és föld.


Rengeteget változtam az élet minden területén. Furcsa kettőséget érzek, egyszerre lettem komolyabb, felelősségteljesebb, ugyanakkor ezzel párhuzamosan tanultam meg élevezni az életet, őszintén nevetni, szórakozni.

A külsőségekről nem tudom, mit gondolna a régi énem, de a változást, amin keresztül mentem, szerintem pozitívna értékelné.


18/L

2014. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Engem inkább fordítva foglalkoztat a feltevés. Szóval úgy értsd, hogy a felnőtt énem mennyire lesz különb a mostani énemtől jó pár év múlva. Számomra ez sokkal érdekesebb felfedezés lesz, mert akár néhány évvel korábbra visszagondolva is érdekes változásokat, különbségeket veszek észre.

Viszont válaszolva a kérdésedre, a 8-9 évvel ezelőtti sötétbarna hajú, alacsony, csontos lány bólogatva. Külsőben nem sokat változtam. Az arcom nyúlt, sokkal jobban látszik az arccsontom, magasabb - és ehhez temészetesen - nehezebb is. Belül sokat változtam, de annyi végig megmaradt, hogy még mindig ugyanolyasmi gondolkodásom van az emberekről. :D


15/L

2014. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hűű.. fogalmam sincs mit gondolna, de nagyon érdekel. :D Rengeteget változtam, szinte 360°os fordulatot vettem azóta... de kétlem, hogy rosszat gondolna.. :)


16L

2014. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen. Általánosságban felénze rám a régi énem, viszont van pár dolog amiben lehet,hogy "csalódna"
2014. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Engem a belinkelt kérdés gondolkodtatott el először, de előtte és azóta egyáltalán nem gondolkoztam ilyesmin. :) Tehát nem különösebben foglalkoztat, de talán egyszer megnézném, hogy mit szól a régi énem a mostanihoz. A 6-7 éves énem valószínűleg meglepődne azon, hogy meghíztam, ill. biztos sokkal szabadosabbnak képzelne el, mert elég rossz kisgyerek voltam :D pedig most se vagyok jó; amin még meglepődne az az, hogy nem beszélek annyit, mint régen :DDD

A 12-13 éves énem pedig jobban meglepődne, mivel akkoriban volt egy rosszabb szakaszom, de most már kezdek egyre jobban hasonlítani a kicsi énre.


17L

2014. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Közel se értem el mindent, amit szeretnék, de szerintem a legtöbb dologban pozitívan fejlődtem az elmúlt években, vagy rosszabb esetben ugyanazon a szinten állok. 18/F
2014. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha a kicsi énem látná, hogy mi lett belőle teljesen összetörne, azt hiszem. Rengeteget hibázok, sok rossz döntést hozok és hoztam, nagyon rosszul élek és az egész világról kialakult képem torz, rossz. Ha tehetném, visszacsinálnék mindent...

"Az akarok lenni, aki akkor voltam, amikor az akartam lenni, aki most vagyok."


15/L

(tudom, hogy fiatal vagyok, de ez nem feltétlenül jár együtt a hülyével.)

2014. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!