Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, akiknek lisztérzékeny...

Anyukák, akiknek lisztérzékeny a gyermekük, ti hogy bírjátok anyagilag ezt a sok evést?

Figyelt kérdés
A fim 16 és lisztérzékeny és eszik megállás nélkül...ez mikorra mulik el?Anyagilag ez borzalmasan nehéz Nekem!
2014. febr. 10. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém lisztérzékeny, neki általában külön kaja van, de nem szik állandóan. Az mitől van?
2014. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magától a betegségtől.Neki ez volt az egyik tünete, hogy folyton éhes volt!Kb 2óránként ennie kellett és ez most a diéta kezdetén se változik!
2014. febr. 10. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmikor férfi mindig többet eszik mint egy nő. Nem kapsz emelt családit vagy valamit?
2014. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

1.vagyok

Öcsémnek állandó hasfájása volt, de nem eszik többet, mint mi.

Egy dietetikustól kaptunk étrend összeállításokat, és recepteket, hogy mit hogyan kell megfőzni.

Persze neki sokkal drágább minden, de csak neki főzünk azokból az alapanyagokból.

2014. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok durván lisztérzékeny,de felpuffadok tőle, én amúgy is mindig eszek, ha unatkozom ennem kell stb, ilyenkor egy nagy tál túrós gyümisalit betápolok, vagy tojássaláta vagy akármilyen sali, reggelizni nem szoktam, illetve igen, de csak 10-11 körül suliban salit, itthon rántotta (5-7 tojás, 1 hagyma, 1 paradicsom, 1 paprika).

Amúgy ajánlom nektek a paleorecepteket, biztos vannak pénztárcakímélőek is. Persze variálhatsz rajtuk, de tudsz pl mandulalisztből sütni neki sütit vagy másfajtából kenyeret, cukrot ugyanúgy rakhatsz meg tejet, bár, aki lisztérzékeny az gyakran laktózérzékeny is.

2014. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendelünk a Mester családtól kenyér ill. sütemény lisztet. Kitapasztaltuk, hogy mit és hogyan kell finomra elkészíteni. Miket veszel neki? Persze, drágább, meg fiú, nem csoda, hogy sokat eszik :)

Irj privátot ha szeretnél recepteket vagy bármit. Anyagilag szerintem nálunk ennyire nem vészes a dolog.

2014. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, az kimaradt, hogy mindent itthon készítünk és ugyan olyan szinte mint a "rendes" lisztből készült
2014. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha tartja amegadot diétát el kell hogy muljon az állandó éhség, esetleg ne ártana vizsgáltatni inzulin szintet vagy candida fertözést, ezeknek is mind lehet tünete az állandó éhség. ha kerüli az allergént akkor ennek el kell mulnia.
2014. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1 hete diétázik.Inzulin volt az első amit néztek de jó,meg mondták is hogy ott az éhség nem hirtelen alakul ki hanem az minidg ugy van nem ugy h egy reggel felkelsz és onnantol óránként eszel.

candida....hm...nem tudom...mondtam egyzser orvosnak nézzük meg azt mondta felejtsük el/infektológus/

2014. febr. 10. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:

El fog múlni ez az állandó evés, ha rendbe jönnek a belei... Ez jó néhány hónap. Amíg a felszivódása nem okés, addig folyton ez van. Főzz olyanokat, ami gluténmentes és jól is lehet vele lakni. Pl. paprikáskrumpli :)

Lisztérzékeny vagyok én is, hónapokig csak ettem (nem csoda, 8 kilót fogytam, mire kiderült, mi a bajom)

2014. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!