Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire elfogadható az, hogy...

Mennyire elfogadható az, hogy a szülők nem tesznek semmit azért, hogy gyermekük tarthassa a barátjával a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg a saját és más emberek életéből, hogy a szülők, ha pl. költöznek, nézeteltérésük támad a másik gyermek szüleivel szemben, akkor a legtöbbször az a reakció, hogy "majd találsz más barátokat".

Kérdem én: nem lehet a körülményekhez képest komoly két kisgyerek viszonya?

Persze az más, hogyha esetleg anyagi vagy nagy távolsági okok miatt nem lehet összehozni a dolgot, de attól még nem szabadna kihűlni hagyni egy, a későbbiekben rendkívül fontossá váló kapcsolatot.


Kinek mi a véleménye erről?


2013. dec. 11. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom,9hós kora óta van kis barátnője.Anyuja meg az én barátnőm.Elköltöztünk,de facén beszélünk s találkozunk is néha.Ő már dolgozik igy nehezebb de összehozzuk néha. Én is azt vallom,h a kicsiknek is lehet nagyon jó barátjuk..
2013. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, mi kulfoldre koltoztunk a gyerekemmel. A magyarorszagi baratnojevel Skypeon, Facebookon tartjak a kapcsolatot. En azert arra osztonzom, hogy legyenek helyi baratai is -szerencsere vannak- mert mas egy napi kozvetlen kapcsolaton alapulo baratsag, mint egy olyan, ahol napi esemenyekrol nem nagyon tudnak beszelni. Vilagnyi a tavolsag az itteni es a magyarorszagi elet es tortenesek kozott, hamarosan elvesztik egymas irant az erdeklodest sajnos. Kicsik meg...

De gatolni sosem gatoltam, nem is fogom.

2013. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van netunk, a gyerekeknek skype, mar a 10 eves is egyedul tartja a kapcsolatot a magyar barataival.

Aki fontos az ugyis megmarad, a tobbi meg csak eletunk egy szakaszan van velunk. Nekem volt tobb munkahelyem, tenyleg ugy van hogy egyes emberek csak egy ideig fontosak, utana jon masik.

2013. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom, és éppen 2 évvel ezelőtt a 3. szülinapján sértődött meg ránk egy barátnőm, akinek szintén ennyi idős a lánya. A két lány nagyon jóban volt egymással, az enyém még a mai napig emlegeti őt. De most mit csináljak, ha a barátnőm megsértődött rám egy (szerintem) baromság miatt és nem békél. Csak azért mert az akkor 3 évesem épp szerette azt a kislányt, igaz, hogy még mindig emlegeti, de ettől nem fogok menni talpat nyalni, hogy légyszi légyszi béküljünk ki.Ebben az esetben tényleg úgy gondolom, hogy majd talál másik barátot. 3 évesen nem beszélnék én még komoly barátságról.
2013. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!